Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért dobott ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért dobott ki pár alkalom után az alkalmi kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Nem hiszem,hogy a szex az oka, többször beszéltük,hogy milyen jó az összhang köztünk a kezdetektől.

Nem aludtam ott soha, nem kérdeztem van e másik nő, nem zaklattam, hetente max egyszer írtam rá.

Ő annyit mondott, hogy jól érzi magát velem, de szerinte ez hosszú távon nem fog működni,ezért zárjuk le most.

Azóta egyébként időnként még beszélgetünk néha általános dolgokról.

Ha meg komolyabbat akart volna, gondolom jelezte volna valahogy



2019. febr. 24. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
3%
És én meg nem találok hozzád hasonló értelmes lányt!! :( Nyilván azt nem tudhatjuk miért dobott ki, lehet hogy van egy másik kapcsolata és félt hogy kiderül a viszonyotok, lehet hogy megismert valaki mást, vagy egyszerűen elbizonytalanodott és mondjuk elkezdett komolyabban kötődni hozzád csak komoly kapcsolatot meg nem szeretett volna. Bocsánat nem akarom én sem őt sem téged megbántani de csupán találgatni tudunk. Én mondjuk semmit nem kommunikálnék vele mert ha nem képes elmondani hogy mi a baj akkor őszintétlen és ilyet bármelyik bokorban találsz de nyilván a te életed én nem vagyok az a "megmondó" ember mert én is megcsinálom a magam hülyeségeit..
2019. febr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Az alkalmi nem párkapcsolat.

Nem tartozik magyarázattal.

Joga van válogatni

2019. febr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Bocsánat én nem értek teljesen egyet a 2-as hozzászólóval, nem a kapcsolat miatt kellene elmondani őszintén hogy mi a helyzet hanem mert emberek vagyunk. Nekem ha van mondjuk úgy alkalmi kapcsolatom igen is ha a lány úgydönt hogy nem akar velem többet találkozni szomorú vagyok .. Nyilván nagy különbség van egy párkapcsolathoz képest de azért "miért baj az ha ember maradsz.."
2019. febr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kialakult neki másik csajjal, végre dugott vele az, akivel komolyat akar, te meg addig voltál jó
2019. febr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

Az alkalmi azért alkalmi, mert bármelyik alkalom egyben az utolsó lehet.


Ha nem mondta meg hogy miért, akkor valószínűleg jobb is neked, hogy nem mondta meg.

2019. febr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!