Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket mennyire zavar,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket mennyire zavar, ha egy lány dohányzik?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek egy dohányos lányról? Egyik barátnőm nagyon rászokott és a barátja szólt érte neki. A barátnőm nagyon megsértődött rajta. És mi van ha csak alkalmanként dohányzik?

16/l



2019. febr. 7. 21:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
Mivel énis az vagyok (de nem láncdohányos) akkor nem gond.Egyébként ha nemis dohányoznék talán akkor sem lenne gond.Egy régi osztálytársamnak (nem dohányzó) van csaja aki dohányzó.Kb 6 éve együtt vannak,nagyknjól megvannak egymással.
2019. febr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem dohányoztam soha sem, kipróbáltam, de annyi volt. Szerintem a mértéktől függ. Napi egy doboz, vagy egy buliban elszív pár cigit? Azért lásd be nem mindegy. Utóbbi nálam nem lenne probléma.
2019. febr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Én régen nagyon érzékeny voltam a cigi füstre. Nagyon nem bírtam. Nem vagyok aszmás meg semmi, de attól rendesen fulladtam befele. Hányingerem volt, ha csak megéreztem a szagát.

Büdös tőle az ember szája, ruhája és a keze is. Szóval számomra eléggé kizáró ok volt. Utána bekerültem egy dohányos társaságba, 1-2 év alatt megszoktam a cigi szagot. Így már nem feltétlen kizáró ok.

De jobb ha le teszi a cigit. Sok pénz elmegy rá, egészségnek nem tesz jót és büdös tőle.

2019. febr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Néha egy-egy szál nálam is becsúszik, de nem napi rendszerességgel és nem 5-6 db... aggódom érte
2019. febr. 7. 22:06
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Nálam abszolút kizáró ok ha ismerkedem. Lány barátnál nem zavar, le se szarom. De ha barátnőm lány dohányzona nem bírnék meglenni mellette. Meg se tudnám csókolni. 1 száll után is undorító a szájszaga.
2019. febr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Én is az utolsóval érték egyet, az a szag meg ez mellett még a fogaik is sárgák lesznek, inkább kihagyom. Ez mellett semmi értelme sincs csak feltűnősködni akarnak általában azok akik ennyi évesen szívják de szerintem nagyon gáz.
2019. febr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Ex-dohanyoskent mondom, nullara csokkenti nalam egy lany szepseget, ha meglatom cigizni.
2019. febr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon gáz. Főleg ennyi idősen.
2019. febr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
Engem nem zavar
2019. febr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

Volt egy barátnőm, aki dohányzott. Amikor először csókoltam meg eléggé lehetett érezni és furcsa volt, mert még nem csókoltam meg előtte dohányzó lányt, de idővel már nem zavart.

Én kifejezetten cigiellenes vagyok, szóval, ha lehet választani, akkor inkább nem dohányzó lánnyal szeretnék lenni, de ha szeretem őt, akkor el tudom fogadni, hogy neki erre valamiért szüksége van, még akkor is ha nem értem.


24/F

2019. febr. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!