Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan lányok akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok akik elmúltak már 20 de nem volt még barátjuk?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak fiúkra jellemző?
2019. febr. 24. 12:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%
Én is elmúltam már 20 és még nem volt párom, de köszönöm nem vagyok sem idióta, sem lelki toprongy, sem ronda....
2019. febr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%

Mérhetetlen itt a rosszindulat.

Ennyi erővel azt mondom, minden 25 éves férfinak van háza, kocsija és diplomája, mert akinek nincs, az nem is férfi, csak lelki toprongy lehet, ha még ennyit sem tud felmutatni.

2019. febr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
15%

Akár tetszik, akár nem, részben igaza van egy előttem szólónak. Nem a társadalmi elvárás a lényeg, hanem a szellemi és testi érettség, amit fel kell mutatni. Ez pedig a társas kapcsolatokban mutatkozik meg. Alapvetően én se vagyok egy kapcsolatfüggő vagy szerelmet kereső, sőt kifejezetten introvertált vagyok, mégse vagyok már érintetlen.

Igenis az adott személlyel van a gond, ha 20 felett se volt még senkije. 3 ilyen lányt ismerek, ebből 2 túlsúlyos, a harmadik szülői szigor miatt nem pasizhatott, de 20 évesen ő is elvesztette a szüzességét, mert titokban tudott randizni érettségi után. Az a két túlsúlyos pluszban eléggé gyerek lelkületű és mondhatni energiavámpírok, állandóan sajnáltatják magukat (miközben a segítséget ellökik maguktól).

Szóval ne mondjátok, hogy nincs összefüggés a gázos személyiség és a szingliség között ebben a korban. Nem azt mondjuk, hogy mindig legyen az embernek valakije, hanem akkor van gond, ha 20-on felül is abszolút zöldfülü valaki.

2019. febr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nézzétek a jó oldalát: a rengeteg bunkó komment miatt az itt megjelenő pár egyedre nem ömlenek akkora intenzitással a kéretlen farokképek.
2019. febr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Akik ilyenek,(és nem estek bele az előző leírásokba amik az okokat fejtegették) azoknál valószínűleg magasan van a mérce.
2019. máj. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

"Igenis az adott személlyel van a gond, ha 20 felett se volt még senkije. 3 ilyen lányt ismerek"

Szóval 3 ilyet ismersz, akkor már ismered az összeset? Általánosítás a köbön!

2019. aug. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Meg egyébként hol van a határ? A 19 éves szűz még egészséges ember, akivel semmi probléma, de a 20 éves már egy csődtömeg?
2019. aug. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!