Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom túl hamar elmegy és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom túl hamar elmegy és én így sosem tudok, hogyan tudnánk ezt elnyújtani?

Figyelt kérdés

kb 3 hónapja vagyunk együtt...először szinte amint betette egyből elment. azt gondoltam izgul még , majd biztos jobb lesz. aztán így 3 hónap után elértünk a 3-4 perchez de nekem ez kevés. sőt azóta az előjáték ideje is lecsökkent mert ő mindig egyből akarja. folyton mondja hogy zavarja ezért mégjobban szeretném hogy sikerüljön de épp ezért már én is kezdek rágörcsölni és így még kevésbe van esély rá. gyakran csináljuk napi 2-3x és még így sem tart tovább

tudtok valamit tanácsolni?

20/L



2019. febr. 24. 12:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

"Nem önző!!! és nem fogok szakítani vele!"


Akkor fogd be a szádat, és adj hálát az Istennek, hogy van, aki használ. Különben más dolog beszélni róla, s más erőfeszítést enni érte (bizonyíték: Kevés előjáték)

2019. febr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

A rózsaszín ködtől most úgy sem látsz kérdező mondjon itt bárki bármit az hülye. Viseld hogy ez lesz és ne nyavalyogj akkor.

Egyébként meg nem is értem miért éred be kevés előjátékkal. Cseppet sem izgat fel és csodálkozik hogy nem élvezel el? A másik hogy a nők kevés százaléka képes hüvelyi úton elélvezni dugják akár meddig is. Lehet hogy te sem tudsz és így oly mindegy mikor élvezik el a pasid. De ha neki is lenne egy kis esze akkor kielégít a szájával vagy a kezével. Te elfogadod hogy azt csinál a pasid amit akkor meg ne sípolj. Ha meg zavar akkor nyisd ki a szád és beszéld meg vele mit hogy csináljon ne egyből durr a szexbe.

2019. febr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
60%

"A másik hogy a nők kevés százaléka képes hüvelyi úton elélvezni dugják akár meddig is."

Az én tapasztalataim mások: Azok a lányok/nők, akikkel volt dolgom, pontosan 70%-uknak sikerült a hüvelyi orgazmus. De ez lehetett volna 80%-is, mert az egyik csaj nagyon közel volt hozzá többször is, de aztán mire következőnek szexeltünk volna, már nem voltunk együtt.

2019. febr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%
Bocsánat, elszámoltam: 55%-uknak sikerült, de kis híján 66%-uknak.
2019. febr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

#14 A statisztikák szerint a nők pusztán 30%-a képes hüvelyi orgazmusra.

Az,hogy te mit tapasztalsz,az ebben az esetben nem mérvadó.Ettől függetlenül elhiszem,hogy igazat mondasz.

2019. febr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Dugás elött szopjál neki élvezésig! Akkor remélhetőleg tovább fogja bírni a dugást!
2019. febr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A durexnek van késleltetős óvszere. Én is aztmondom, hogy több előjáték kellene. Mi szóban kezdjük közben egy laza fejmasszázs aztán csók közben tapi majd jön nyaligátor. Néha úgy beizgul,hogy hamarabb elmegy mint én. 27f 30n
2019. febr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 János Gilján ***** válasza:

Ajánlom ezt a videót a témában:

[link]

2019. febr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Scav ***** válasza:
100%
Mindenki hülye, de az előjáték ideje is lecsökkent, mert ő egyből akarja. Ok, értem, nincs több kérdésem.
2019. febr. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!