Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! A "sima" szopás is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! A "sima" szopás is jó illetve elég vagy a mélytorok az igazi és elvárt?

Figyelt kérdés

2019. febr. 25. 17:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Naná, az a kedvencem, amikor ő kapja be nekem. 😂😂😉
2019. febr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
31%
9-es ezt a megengeden dolgot úgy értettem, hogy nekem sosem esett igazán jól de a csaj akarta hát hagytam. Olvass a sorok között ;)
2019. febr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Jó a sima. Miattam ne fuldokoljon, csak ha úgy szereti.
2019. febr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Semmit nem várok el. Ha jól csinálja akkor akármi lehet az agressziót pedig nem tartom összeegyeztethetőnek a szexszel. Szóval ha ő csinálja akkor a dominancia játék belefér és ha jó a mélytorkos akkor nekem oké, de nem fogom erővel lenyomni a torkán a farkamat. Csinálja ami jól esik neki.

35F

2019. febr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nekem a sima is simán elég, mélytorkot kaptam már jót, de nem találtam sokkal jobbnak. Nekem inkább az a lényeg, hogy végig lehessen csinálni, a nyelvére, szájába, ilyesmi.
2019. febr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy elvárt. Mindkét fél szívesen vegyen részt abban, ami történik.
2019. febr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Szuper mindkettő !


De, ha csak "sima" van annak is örülök,akár naponta is lehetne....

2019. febr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nem elvárás a mélytorok, elég ha csak addig veszi be, ami még neki is kellemes. Sokkal jobb, az ha szeret szopni a lány és magától is kezdeményez szopást, mintsem mélytorkozna kényszerből, de undorral. F 24
2019. ápr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
nem elvárt, de azért legyen ... na meg egy vagány csajszinak keményebbek is el lehet kapni a fejét, aztán onnantól mindegy ... most nem? és nem mintha ő nem élvezné, de ehhez tényleg érteni kell.
2019. ápr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
17%
Fuldoklós, kemény torkoztatás
2019. ápr. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!