Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Izgat ez a dolog, de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgat ez a dolog, de nem tudom hogy hozzam fel?

Figyelt kérdés

Izgat az, amikor a barátom határozottan a nyakamra teszi a kezét, és ott tartja, amíg csókolózunk stb. Tehát nem a fojtogatás (choking kink) izgat, hanem a dominancia ezen kifejezése. De amúgy ó alapból nem domináns, és ez csak így néha jön elő nála a pillanat hevében. Alapból nagyon vanília a szexben (én se vagyok túl extra, de fantázia szinten sok minden izgat). És igen, szoktunk kommunikálni, el is fogom neki mondani, csak nem akarom, hogy furán vegye, vagy hogy csak azért csinálja, mert tudja, hogy engem izgat és mert kértem, de ő meg furcsának tartja.

22/L



2019. febr. 25. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Írd meg neki chatben
2019. febr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan gyere elő neki ezzel. Én is azt gondoltam,hogy biztos kiröhög,ha elmondom neki mi izgat. Látni kellett volna az arcát amikor elsőnek próbáltuk. Imádta az elejétöl s végéig. Azóta semmi nem ciki minden fantáziát elmondunk egymásnak. Elsőnek félelmetes azthiszed fura vagy,de hidd el sok nő szereti ezt.
2019. febr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mondd el akkor, miután csinálta.

Mit éreztél, és hol ;) mi az, ami még jól esne, stb.

2019. febr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
"Ez az, fojts meg, te állat!"
2019. febr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Mi a g€ci az a vanília???
2019. febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
A "vaníliaszex" a bdsm ellentéte.
2019. febr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A kapcsolatomban én vagyok a dominánsabb és leginkább az aktív is, viszont néha izgat, ha orál közben a párom fogja a fejem, vagy finoman diktálja az ütemet. Én ezt úgy oldottam meg, hogy finoman a kezét a fejemre tettem. :) Egyébként mond el neki nyugodtan, nem hiszem, hogy probléma lenne. Ha furcsának találja, vagy nem szeretné, akkor mondja el nyugodtan. Én szeretem ezeket megbeszélni mindig a párommal. Teljes az összhang, egymás érintéséből tudunk mindent, de ki is mondjuk, ha arról van szó.

(Meleg vagyok.)

2019. febr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez az! Folytogass te kan állat!

Ha erre nem reagál, semmire nem fog!

2019. febr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Angolul a vanilla (= vanília) másik jelentése: bevezető, szimpla, egyszerű, kezdetleges. A kérdező nyilván annyira tud angolul, hogy előbb jut eszébe ez a szó, mint magyarul. ;-)
2019. febr. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Lefordítom: a Kérdező párjával unalmas a szex, és bár még kitart mellette, de fogadnék nagy összegben, hogy ez a kapcsolat se éri meg idén a karácsonyt.


Kérdező sajnos az ilyen durvulás jellegű dolgok vagy belülről fakadnak, vagy nem tudod rákényszeríteni, rávenni a másikat sehogy se. Sorry. Én se szeretem az ilyen fojtogatást meg BDSM dolgokat, a feleségem vágyna rá, de nem tudom neki megadni, egyszerűen nem megy (pedig én aztán végképp domináns típus vagyok, de pont ezért nem megy).

2019. febr. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!