Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 évesen szűz vagyok, még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen szűz vagyok, még nem is ért hozzám "úgy" senki. Ez gáz, vagy inkább jó dolog, szerintetek?

Figyelt kérdés
A barátom aszexuális, 2 éve vagyunk együtt, esélytelen vele a dolog, de nem bánom, nekem sincs igényem rá túlságosan. A kapcsolatunk pedig többet ér, minthogy ezért legyen vége. :)
2017. jan. 14. 12:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen nincs. Ezt nem hiszem el.
2017. jan. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
87%
nem tudod te lány, hogy mi a jó :D
2017. jan. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Jónak jó, de hogy lehet egy fiú aszexuális?
2017. jan. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ez a kérdés kamu. 18 évesen olyan hormonháztartása van az embernek, hogy nem tudom elképzelni, hogy ez igaz legyen.
2017. jan. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Krukutyán Levente ***** válasza:
91%

Igen ez tényleg elképzelhetetlen, hisz tudjuk, hogy minden ember egyforma és a dugás az élet értelme.(sarcasm)


Ha neked így jó, akkor nem gáz. Te tudod mi a jó neked.

2017. jan. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat.:)


Miért lenne kamu? Nem mindenkinek a dugáson jár 0-24 az agya. A barátom 19, ha ez számít valamit, és az elsőnél jött rá hogy ő erre nem vágyik, de az nem velem volt.

2017. jan. 14. 13:25
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
Akkor aszexuálisak vagytok mind a ketten, én élni nem tudnék így... nincs igénye a szexre egy srácnak ? Akkor az meleg...
2017. jan. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, hogy te bírnád-e így. Nem az ostoba "a szex az élet értelme" válaszokat vártam, csak annyit, hogy szerintetek ez gáz, hogy 18 vagyok és "érintetlen" vagy inkább jó hogy ennyire kitartok a kapcsolat mellett (nem mintha változtatna az álláspontomon.)
2017. jan. 14. 13:36
 9/15 RRR ***** válasza:
100%

ha nektek ez így jó.,,

bér megfosztjátok magatokat egy gyönyörű "dologtól"

2017. jan. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Az a része nem gáz hogy még szűz vagy. Viszont az szerencsétlen dolog hogy a partnered aszexuális, pláne ennyi idősen, ilyenkor még javában dolgoznak a hormonok. 18-20 évesen ha nem is non stop gondoltam a szexre de elég sokszor téma volt mai napig is az átlag napi 2 alkalom még muszáj nem is tudom hogy birnám ki nélküle, de a partnerem is igényli.
2017. jan. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!