Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha megtortent az első szex és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtortent az első szex és senki se hozza fel azt mit jelent?

Figyelt kérdés

En vagyok a no.

Szerintem jó volt, látszólag neki is.

De nem jott szóba, se utána közvetlen se azóta

Harom napja volt

Ez mit jelent? Hogy nem élvezte?

Azóta nem tudtunk talalkozni , így nem volt azóta szex sem


2019. febr. 25. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen viszonyban vagytok egymassal? Ha a baratod mar regota akkor igen furcsa hogy nem kerdezte milyen volt neked, es nem hozta szoba, nekem mikor megvolt az elso nagyon sokaig szo volt rola, de lehet a te baratod nem szeret errol beszelni. Sajnos meg arra tudne en szemely szerint gondolni, hogy nem volt neki olyan jo ezert nem hozza szoba hogy ne kelljen hazudnia esetleg megbantania. De ez egyaltalan nem biztos, csak ha valam lenne ilyen en erre gondolnek.

Ha viszont nem a baratod lehet hogy egyszeruen csak nem jelentett neki annyit, ugy gondolja hogy megtortent de nem erzi szukseget annak hogy megbeszeljetek.

2019. febr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért kellene szóba hozni?
2019. febr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

6 éve vagyok a jelenlegi kapcsolatomban, de még nem sűrűn beszéltünk a szexről napokkal utána, max amikor valami kiemelkedően fergeteges élményben volt mindkettőnknek része.

Nem kell ezt felhozni. Ha jó volt, csináljátok legközelebb is.


N

2019. febr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt hogy a résztvevők éretlenek.
2019. febr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

...megtortent az első szex...

Neked az első, és nagy élmény részedről, szeretnél róla beszélni mert túlestél rajta.

Párodnak ha nem az első, nem úgy fogja fel mint te, csak egy újabb menet.

2019. febr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem voltam szűz.

Kettonk kozott az első

2019. febr. 25. 22:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok? Egyaltalan jartok, vagy csak alkalmi volt? Mert attol fugg. Lehet, hogy ennyit akart.
2019. febr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!