Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha azt mondta, hogy "soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondta, hogy "soha senki nem volt ilye"n jó hozzá, nagyon fontos vagyok neki, akkor miért hagyott el?

Figyelt kérdés
Párom szakított velem egyik naőról a másikra. Előtte még, hogy menjek át hozzá, aztán másnap már ordított velem a telefonba, hogy soha többet nem akar látni. llőte is voltak veszekedések, amik után sírt mindig, hogy mennyire rossz ember, és nem érti miért vagyok hozzá ennyire jó. 7 évig volt egy kapcsolata, ahol együtt is éltek a nő nem mosott, takarított főzött, szexelni is félévente egyszer szexeltek. Az apja vállalkozásában dolgozik, bár külön él, még mindig gyerekként kezeli. Próbáltam megbeszálni vele, hogy mi a probléma vagy mi változott, egyszer írtam egy smst h szretnék beszélni vele, rá egy hónapra, pedig leírtam neki h eddig vártam, nem tudom mi történt, de örülök, hogy megismertem, legyen boldog. Mire az apja felhívott, hogyha mégegyszer írok a fiának feljelent zaklatás miatt.Már nem vagyunk tinik, 30 felett vagyunk mindketten.
2019. jan. 9. 08:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nárcisz

Vége van, felejtsd el.

2019. jan. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon zűrös családnak tűnik, jobban jártál, hogy kikerültél közülük.

És miért hagyott el? Hát pont azért, mert totál zűrös a srác is. Ilyen elmebeteg apának ugyan milyen gyereke lehetne?

2019. jan. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Könnyű bármit mondani. Én is jártam már így, hogy gyönyörű dolgokat mondtak nekem. Közben meg kiderült, hogy másokkal is találkozgat.

A lényeg, hogy ha ez a férfi szeretne téged, akkor még mindig együtt lennétek. Ráadásul, ha ilyen zavaros, akkor hiába maradtatok volna együtt, akkor is mindig lennének gondok.

Szerintem zárd le, felejtsd el, és örülj neki, hogy nem kell a zavaros dolgaikkal foglalkoznod többé.

2019. jan. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A faterja írt vissza? Semmit nem vesztettél lány! SEMMIT!
2019. jan. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Tedd össze a 2 kezedet,hogy megszakad ez a kapcsolat.Már ne keresd, lehet az apjának is õ mondta,hogy zaklatod.
2019. jan. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ennyi alapján nem lehet tudni, hogy mi történt, mert pl ok nélkül nem szokott vki ordítozni, meg kidobni a másikat. Lehet ok egy másik fél, alkohol, pszichés gondok, vagy túl sok volt neki a kapcsolat... stb.

(Nem jogos az ordítozás, a fenyegetés, még mielőtt valaki ebbe belekötne.)


Viszont az, hogy valaki jó az emberhez, még nem jelenti azt, hogy szeretve is van. Nem lettél fontos, nem szeretett beléd, az elismerő szavai a személyednek, a viselkedésednek szóltak. Ezek alapján jónak ítélt, de ez nem váltotta ki a ragaszkodást, és feltételezem hogy ő csak néha volt kedves, a tapasztalat az lehetett, hogy egyszer ezt mond, másszor azt... legtöbbször pozitívat mond, de a tettek nem igazolják.

2019. jan. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta h nagyon fontos vagyok neki. Ő akarta megismerni a csaladomat is. Mikor szakirottunk sirt.
2019. jan. 12. 09:22
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős a csávó. Nekem labilisnak és jellemtelennek tűnik.
2019. febr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is labilis, inkább olvass el egy jó könyvet s mozdulj ki, ne agyalj. Sajnos mindig igaz nem az számít mit mond, hanem amit tesz. Az ilyen meg maradhat apucival s jobb kezével.
2019. febr. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha az apja.ir vissza akkor milyen ferfi az?

Neked ferfi az ilyen?

Fura lehetsz 30ev felett h csecsemokkel foglalkozol

2019. febr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!