Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem érzek semmit szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzek semmit szex közben?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem érzek semmit sem.. se jót se rosszat. Nedvességel nincs gond. Ha magamnak csinálom akkor pár perc múlva jön egy intenzívebb érzés.. azt se mondanám olyan hű de jónak..és az érzés után totál elmegy a kedvem is a szextől. Nem tudom máshogy ezt elmondani. Valaki van még így? Ez miért van? Mit lehetne ezzel csinálni, hogy ne ilyen legyen?


25N


2019. febr. 26. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom ez nem most tűnt fel először, 25 évesen...
2019. febr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha itt arról van szó hogy a g pontodat stimulalod akkor igen az olyan érzés hogy rohadtul pisilni kell és állítólag el lehet menni. Én még nem tapasztaltam. Szex közben inkább arra megyek hogy a csiklommal elmenjek mert nekem az a legjobb érzés. Vagy ha nyalnak.🙂 Gondolom még mindig I a testeddel semmi baj nincs a lényeg hogy nem hagyod annyiban és találsz olyan pasit aki csak magának okoz örömet.
2019. febr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

Csak kérlek ne randizz velem. Nekem mindennél fontosabb, hogy a csajnak legyen orgazmusa. De ha te még maszturbálás kmözben se tudod.

42F

2019. febr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt mi vagyunk önzőek. Menj el lapátolni,hogy oldja a feszültséget.
2019. febr. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kezdődő frigiditás.
2019. febr. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező ne figyelj arra aki gonoszsagokat ír. Nem tudják hogy a nőnek ki kell ismernie magát és hogy az mennyi időbe telik. A férfiaknak egyszerűbb megfogják a rudat és ucca neki..
2019. febr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézelődj neten kissé extrémebb dolgokat. Én is így ereztem magam egy időben aztán kiderült h pont az ellentéte vagyok. 25L
2019. febr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!