Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek hol lehet ilyesfaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol lehet ilyesfajta karakterű, stílusú, megjelenésű elbűvölő lányokkal összebarátkozni?

Figyelt kérdés
Instán: darwinsmoth. Véletlen akadtam rá és túlságosan elbűvöl, úgy egészében. Vannak helyek, klubok, partyk, speciális bulik Budapesten ahol számíthatok ilyesforma karaktetekre?
2019. febr. 27. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
A képeiből annyi derült ki hogy ukrán vagy orosz a csaj, szal akar még vele is találkozhatsz.
2019. febr. 27. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

5kg vakolattal minden lány tud elbűvölő lenni

Csak szólok

2019. febr. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kimegyek a WC-re pisilni, 12 fényképpel térek vissza


a csajnak milyen a karaktere? mert én csak a külső jegyeket látom

2019. febr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És milyen jó, hogy ennyi képet csinál, lehet nézegetni :D


Egyébként tévedés a "vakolat" teória - valaki akármennyit tehet magára... Másrészt, a smink a stílusa része, azzal együtt kell bejönnie valakinek. Kell a smink!!


3 - Karakter? Szerintem a lánynak kifejezetten karakteres arca van, így értettem. A kérdésem is a külsőségekre vonatkozott.

2019. febr. 27. 19:46
 5/5 A kérdező kommentje:
Pontosítom a kérdést mert valóban hülyeségnek tűnik: ismertek-e klubokat, szubkulturákat, különlegesebb táncos helyeket vagy bizonyos fajta partykat ahol ilyesféle stílusú, karakterű egyedekbe nagyobb valószínűséggel bele lehet botlani? Ha egy festett szőke szolibarna felfúttszájú hölgyet keresnék tudnánk adni sok sok tippet, vagy ha egy kreolos, délies, húsosabb, melegítőt viselő lány lenne a cél, hát, arra is. Most valami ilyesmi érdekelne mint ő :) darwinsmoth. Köszi minden ötletet és értelmes megjegyzést, ha olyat küldtök :)
2019. szept. 12. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!