Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha a pasim csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a pasim csak egyszer akar velem lefeküdni egy nap vagy ha mondjuk egy huzamban csináltuk 2 nap akkor utána már nem is akarja?

Figyelt kérdés

19 vagyok a barátom pedig 22 és az lenne a kérdésem hogy ez másokkal is így van ? Hogy csak egy menetet bír egy nap? Esetleg nap ritkán egyet reggel illetve egyet este?

Kb 2 hetente találkozunk csak és én nagyon szeretném de mindig azt mondja hogy fáj neki vagy több nem megy. Lehetséges ez ? Másokkal van ez így?



2019. febr. 27. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
Van neki mas akivel szexel!
2019. febr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
#1, ezt miből gondolod?! Vannak olyanok, akiknek nem nagy a libidója.
2019. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igazából csak annyi derül ki ebből a leírásból, hogy kicsi a libidója. Ez önmagában teljesen normális dolog.
2019. febr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hat nekem ism alapjan olyanokkal volt ez
2019. febr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Na és akkor én kérdezek. Párom 24 én 31. Együt élünk és ha én nem kezdek akkor nincs is szex. Most egy hónapnál járunk. Tudnák minden nap de már a kedvem is elment így.
2019. febr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nos igazából már a kezdeteknél se volt az hogy többször szeretné csinálni. Neki mindig bőven elég volt a napi egy amikor hirtelen megkívánt és ennyi. Ha pl én random megkívánom akkor általában nemet mondd mert hogy nincs kedve vagy éppen fáj neki mert hogy "annyit csináltuk" de ez is igazából 2 napon keresztül huzamban mondjuk 3 együttlétet takar.
2019. febr. 27. 20:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Normális. Ha mindennap vele lennél te sem kivánnál többet. Főleg ha majd dolgozol.
2019. febr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nos igen azt tudom hogy ha mindennap ott lennék valószínű én sem kívánnám csak ezaz hogy 2-3 hetente találkozunk 2 napra nagyon durva esetben 3 napra :'D és ezért zavar egy kicsit hogy ígyis az első nap egyből nekem esik és ennyi volt, de ha rákérdezek mindig azt mondja minden pasival ez van mert hogy nem képes újratöltődni ennyi idő alatt hogy ő képes legyen több menetre
2019. febr. 27. 20:51
 9/13 anonim ***** válasza:
Én minden nap szeretkeznék ha volna kivel. Sajnos egy nő sem akar megismerni, csak itt siránkozik hogy így nem jó meg úgy kevés! Én meg itt tengődök és senki meg akar megismerni. Volt egy csaj akivel reggel 8.-tól du. 4.-ig szexeltem, és fantasztikus volt. Este már írt SMS-t hogy minél hamarább ismétlést kér. 6-7 menetet nyomtunk le egymás után.
2019. febr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az nem igaz, hogy minden pasi ennyit akarna. Nekem os több kellene ennél. Ok, hogy 2 menet között pihi van, de azért figyelhetne rád is...


Más: ha azt mondja fáj, akkor más dolog is lehet mögötte! Hogy szervi baj, vagy fertőzés, azt csak doki tudja megmondani. De szerintem nem normális ha fáj...

2019. febr. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!