Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha csak 175cm magas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha csak 175cm magas vagyok de szeles vallam es izmos mellkasom van akkor az kompenzelja a magassagom?

Figyelt kérdés
Nincs ugyan kocsim es alberletben lakom de miota szakitottam a baratnommel a lanyok mintha atneznenek rajtam. Pedig rondanak se mondanam magam.
2019. febr. 28. 08:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
67%
az a baj az eszeddel nem tudsz kompenzálni, ne is csodálkozz, ha átnéznek rajtad így
2019. febr. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
70%
Az első válasza tökéletes!
2019. febr. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Es mibol szurted le ezt a messzemeno kovetkeztetes? Megint a gyks nagyokosok akik 1 mondatbol barkirol pszichoanalizist tudnak felallitani? Jo sotet vagy battya;)
2019. febr. 28. 08:44
 4/30 anonim ***** válasza:
52%
elég a kérdést elolvasni, hogy leszűrhető legyen mennyi lehet az intelligenciád, vagy épp az önértékelésed, vagy esetleg a kettő által kihozott kis nyafka kisfiú
2019. febr. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
0%

Exem ugyan ilyen Magas volt.

A többi is illik Rá csak annyi a különbség hogy Ő dagadt volt.

N

2019. febr. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Milyen intelligencia? A kuslo jegyekkel kapcsolatban tettem fel kerdes hogy zavaro e ha nem vagyok 185cm magas. Hogy jon ide a tobbi? Szerintem te maradj csendben mert meg a kerdest sem erted.
2019. febr. 28. 08:54
 7/30 anonim ***** válasza:
52%

Teljesen igaza van az előttem íróknak, te idióta vagy 0 IQ-val.

Nem fogtad még fel azzal a sok eszeddel, hogy nem számít a magasságod és a pénzed egy kapcsolatba?

Hülyeségeket kérdezel!

2019. febr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
39%
ja bocsi, igazad van, jobb is ha nem írok, nem vagyunk egy szinten, te úgy sem fogod felfogni miről is beszélek, nem baj, talán idővel
2019. febr. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező, ha nem tetszik a válasz, ne tégy föl kérdést.

Megszólsz minket, hogy egy mondatból alkotunk véleményt. Te viszont azt kérdezed, hogy a 175 centi az nagy baj-e. Egyetlen tulajdonságod alapján azt gondolod, hogy a lányok eldöntik, hogy kellesz-e nekik. Miért gondolod magad különbnek? Nem, barátom, az látszik a kérdésedből, hogy az életet, a párválasztást és a lányokat nagyon "egyszerűnek" képzeled. Vannak olyan lányok, akiknek elég a széles váll, izmos mellkas? Nem tudom, ha vannak, akkor azokak nem fontos, hogy legalább 176 centis legyél. Nyugodj meg.

2019. febr. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Maradjunk annyiban hogy nok elso ranezesre tudjak hogy az adott ferfival szeretnenek e majd tobbet, es itt csak megjelenes es kisugarzas szamit. Meg sem kell szolalnod ahhoz hogy tudjak van eselyed vagy nincs. Ezert is felesleges itt kapcsolatrol meg intelligenciarol beszelni mert az elso lepcso hogy van e benned olyan ami megfogja a lanyt. Ertjuk egymast? Nem kell rogton a masikat sertegetni meg oltani mert azzal magadat minosited. Nem en leszek a bunko ettol...
2019. febr. 28. 09:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!