Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A menstruációm alatt szeretkez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menstruációm alatt szeretkeztünk, a 2. napot kivéve minden nap. Megszakítással védekeztünk, és első nap nem a legtökéletesebben. Azóta 15 nap telt el, a menstruációmig még van 13 nap, de 3 napja elkezdtem vérezni. Mennyi az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés
Nagyon gyenge, nem is igazi vérzés, de megijedtem, mert még soha nem volt ilyen. Utánaolvastam, írtak ovulációs vérzésről és beágyazódásiról is.

2012. aug. 8. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon minimális az esélye. De ha nagyon parázol, csinálj egy tesztet.
2012. aug. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem valószínű a terhesség. Vszínű ovulációs vérzés, és ha nem voltatok együtt a vérzés előtti 4-5 napban, akkor jó eséllyel nem esel teherbe.

Viszont a kérdésed arról árulkodik, hogy k.vára nem akarsz gyereket. Ebben az esetben miért kockáztatsz? Miért nem védekezel normálisan? Nem lenne egyszerűbb, mint parázni, aztán meg esetleg sírni, hogy terhes vagy?

2012. aug. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Védekezzetek normálisan, és akkor nem lesz ilyen probléma :) amúgy nem sok esély van rá...
2012. aug. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Annak a vérzésnek ezer oka lehet. Ezek közül egyik a beágyazódást kísérő vérzés.
2012. aug. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, felelőtlenek voltunk...

Igazság szerint azért ijedtem meg, mert bár sokat olvastam az ovulációs vérzésről, eddig még soha nem volt ilyen. 31 éves vagyok, még nincs gyerekem, és kicsit furcsállom, hogy mindeddig nem volt ovulációs vérzésem, most meg igen. van ilyen? Az elmúlt napokban egy tóparton voltam, ahol elég sokat ültem hideg vízben. Lehet, hogy butaság, de esetleg annak is lehet köze ehhez az egészhez?

2012. aug. 8. 20:06
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem beágyazódás, ha eddig nem volt ilyened. Csinálj egy tesztet.
2012. aug. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Ez a vérzés már 4 napja tart, és egyre erősebb, eddig csak reggel volt néhány csepp, ma már délután is és mára már előjött egy enyhe alhasi fájdalom is. Persze , közel sem jár a menstruációs vérzéshez, fájdalomhoz. Azt olvastam mindenhol. hogy a beágyazódási vérzés nem tart ilyen sokáig, a menstruációm viszont még messze van. Holnap csinálok egy tesztet.

2012. aug. 9. 15:30
 8/8 A kérdező kommentje:
Időközben menstruáció lett belőle.Mi oka lehet, hogy 2 héttel hamarabb jött meg? Várhatom vajon a normál időben is?
2012. aug. 10. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!