Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti belemennétek ebbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti belemennétek ebbe ha a pasitok kérné?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van egy barátotok, aki felhozza, hogy néha szeretne "cicizni" (de nem úgy mint a babák)

Úgy értem, hogy felhúzná a felsőtöket, kicsomagolná a melltartóból a cickót és puszilgatná, simogatná, ilyesmi, de nem lenne utána szex, csak elbóklászna a melleidnél mondjuk 5-10 percet, aztán folytatódna tovább a nap:)



2019. febr. 28. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ebbe így nem.
2019. febr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Miért akarsz foglalt csajoktól ilyet? Miért nem keresel inkább magadnak valakit, akivel annyit "cicizel" amennyit jól esik?
2019. febr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Ha utána nem lenne szex akkor ennek így mi értelme van?

Mindketten felizgulunk, és folytatjuk a napot?


Így nem.


L

2019. febr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez csak egy kérdés. Nem innét fogok ismerkedni.. :D Eszembe jutott valami, kíváncsi voltam a válaszokra, ennyi. Nem kell többet belelátni.
2019. febr. 28. 13:13
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen beteg állatok hol tenyésznek?:
2019. febr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Hmmmm

Mit szolnál. Ha én meg csak simogatná a farkad meg kapnál rá puszit. De szopás meg szex nem lenne?

Na ugye h ugye....

25N

2019. febr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha utana nem lenne semmi akkor ebbe igy nem mennek bele.
2019. febr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6, nálam ez egy teljesen alapvető dolog. A faroksimi mindig jólesik, nem kell utána kefélni.. nem vagyok nyúl.
2019. febr. 28. 17:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akarná akkor igen.
2019. febr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ffikènt mondom, ez egy hülyeség. Max. főzés közben a konyhában. De egyébként mi értelme?
2019. febr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!