Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha épp nem lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha épp nem lenne pasitok és egy fiú barát erre kérne belemennétek?

Figyelt kérdés
Ha arra kérne titeket, hogy a lakásán legyetek ketten, beszélgessetek, főzzetek együtt, nézzetek filmet, mindent úgy mint ahogy máskor is szoktatok, azzal a változtatással, hogy meztelenek vagytok közben meg a fiú barátotok is, és közben a péniszén erényöv van, hogy ne tudja használni, és a heréjére meg rá van kötve egy távirányítású sokkoló, amit használhattok, ha azzal próbálkozik hogy hozzátok ér vagy tapizik vagy ilyesmi, vagy ha valami oylat mond ami nektek nem tetszik

2015. dec. 27. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez szörnyen perverz, nem hogy nem vállalnám, de a baráti viszonyt is megszüntetném.
2015. dec. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem is hangzik ez rosszúl! jó kis móka lenne! :)
2015. dec. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az erényöves, sokkolós rész már nagyon erős. Biztosan nem vallalnám ezt be.
2015. dec. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem jól hangzik. L :)
2015. dec. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ÉN biztos benne lennék, veszteni valod nincs
2015. dec. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Néha úgy érzem valami baj van a világgal.
2015. dec. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az a sokkolós dolog szerintem is baromság.. amúgy még lehet benne lennék.
2015. dec. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudod meddig tetszett ? Hogy ,,mint ahogy másko is szoktatok". Tovább leszörnyedtem. Nagyon perverz vagyok, de ez már szarság.
2015. dec. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!