Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti szeretnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti szeretnétek egy olyan nővel együtt lenni, aki szabadon mutatja előttetek pisilését, kakilását, és menstruációját, illetve anyáskodva viselkedne veletek?

Figyelt kérdés
Tehát lenne egy nő, aki idősebb nálatok, és a teste is nagyobb. Szabadon engedné, hogy megnézzétek, hogy milyen az, amikor egy nő pisil, kakil, és menstruál, és sok dologban anyáskodva viselkedne felétek. Este elalváskor pl. engedné, hogy szopjátok a mellét, és akár be is pelenkázna, ha erre vágytok,

2019. márc. 1. 02:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
18%
De gusztustalan vagy!
2019. márc. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
45%
A pisilés, a menstruáció nem zavar. A akiról azt hallottam, hogy ne bolygasd a szert, emrt büdös. Nem mozgat. Ha valami különleges volt benne, azért szóltunk egymásnak, hogy nézd már mi lehet ez?A mellét szopom állandóan, és a pelenka nem izgat. Majd jön 70-80 éves koromban! :)
2019. márc. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%
Egy normális házasságban egy idő után már minimálisra szorul az intimitás. A kakilás természetesen a privát szféra része, de simán pisiltek egymás előtt és a menstruáció is olyan dolog amit megoszt veled - természetesen mértékkel. Nem fogja a véres tampont az orrod előtt lóbálni, de vagy azzal tisztában leszel, hogy nem érzi jól magát a dolog miatt, vagy ha jobban átvészeli és szexelni is hajlandó közben ... szinén tapasztalod. A pelenázás? Hát .... az már kicsit beteges dolog, de találhatsz olyan nőt aki bevállalja. A mell szopást/mellbombó szopást meg szintén lehet erotikusan és izgatóan csinálni - nem betegesen. Nálam ez mondjuk például alap, én nagyon mellpárti vagyok.
2019. márc. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
27%
De érdekes! Aki nem szeretné azt lepontozzák. Úgy tünik ciki normálisnak lenni.
2019. márc. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
46%

Pfújj!

Elég beteg , de ilyenkor örülök, hogy nem ezzel a generációval nőttem fel.


F/42

2019. márc. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
72%

Ilyenen már gondolkodtam. És igen, én szívesen kipróbálnám milyen egy ilyen jellegű "anyucival" "kisfiúként" élni:)


Hozzáteszem nem ártana az sem ha néha elfenekelne.


ui, Emberek miért ítélkeztek? Mégis a kérdező mivel és miben ártott nektek vagy bárki másnak a kérdésével, vagy azzal, hogy mindezt megtenné? Ezek vágyak, tiszteljük már egymást annyival, hogy nem ítéljük el a másikat csak azért, mert őt nem az izgatja mint ami az "átlagot".

2019. márc. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

#16.

Teljesen igaza van : 1000 pont nála.

Én sem birom az átlagot, semmiben. És a tömegcuccokat sem, vagyis minden olyat taszitok, amit a nagy tömeg esz.

És a szexualitásban is ez van. Soha ne,m voltam nős (53 vagyok) és az összes NŐ akivel együtt voltam hosszabb ideig, mind nagyon extrém mentalitású volt, akik szintén utáltak mindent ami átlagos-tömegcucc.


És a szexualitásunk sem volt átlagos.

DE : soha nem szóltuk le az átlagosokat. És meggyőződésem, hogy sokkal kielégültebben (test-lélek) éltünk, boldogabbak a múltunk, mint a "tömeg"-nek, akik tiszta idegbetegként rohannak a világban a többi átlag mellett-után. Miért ? mert boldogtalanok mind.


Én ezt vallom és hiszem hogy iyg van.

2019. márc. 2. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!