Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 3 kisgyerek mellett kötelesség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 kisgyerek mellett kötelességem kiszolgálni a férjem? Ti mennyire szolgaljatok ki a férjetek?

Figyelt kérdés

Én itthon vagyok ö dolgozik. Amiket megcsinálok neki:

-főzök

-mosok

-mosogatok

-elpakolom a ruháit

-kaját adok neki

-cigit töltök neki

-a ruháit összepakolom amit vinnie kell melozni


Lelkileg, idegileg és testileg kivagyok fáradva, főleg ugy hogy egyetlen egy kikapvsolodásom van az pedig a net


2014. nov. 16. 13:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem már így is sok, amit csinálsz.

Szerintem neki sem lenne nehéz, ha 1-2 dologban besegíteni.

Te meg lazíts többet.

2014. nov. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
55%

Jó lenne ha besegítene. A főzés egy dolog, azt nyilván meg kell csinálni, hiszen otthon vagy, neked is enned kell. Ha hét közben csinálom meg a mosást, akkor persze abban nem tud segíteni, ugyanígy a takarítás.


Viszont ha hétvégén csinálunk nagy takarítást, vagy egyáltalán csak otthon vagyunk, akkor segít. VAgy ha hazajön munkából, és még nincs elmosogatva, akkor segít vele.


Ez a lényeg...mikor otthon van, segít.

2014. nov. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
82%
Ha nincs gyereked akkor sem kötelességed kiszolgálni.
2014. nov. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
30%
Na azért Te otthon vagy egész nap! Nem hiszem,hogy ez annyira megeröltető lenne! Ha szereted megteszed érte! Ha nem zavar,akkor minek élsz vele?! Egyébként mondd el Neki,beszéljétek meg a problémákat,az a legtisztább.
2014. nov. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 Argloss ***** válasza:
65%
Nem kötelességed, de ez nem is olyan brutálisan sok amitől halálosan ki kellene égned. Amiről beszélnetek kellene az az, hogy nem érzed úgy, hogy a férjed megbecsülné amit teszel érte, értetek. Én inkább ezt látom problémának, mert ezek mellett azért van ideje az embernek magára is, ha akarja.
2014. nov. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 anonim ***** válasza:
100%
talán jobb lenne, ha te is dolgoznál, és megosztanátok a házimunkát-
2014. nov. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim ***** válasza:
44%

Gyesen.gyed-en vagy, ő meg gürizik, gondolom nem 8 órát. Ez a dolgod, hogy tőrődj a családoddal. Ő megteremti az anyagiakat,a gyerekekkel meg játszik és tanul, az otthon és a gyerekek meg a tied.

Netezni meg akkor netez ha minden kész van, különben örökké el leszel úszva, mert a net egy csalóka dolog, és órák telnek el, ami neked perceknek tűnik.

Azért vagy kifáradva mert a net az első, és úszol.Forditva csináld, és nem fogsz úszni.

2014. nov. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem amit nem vagy köteles megcsinálni, az a cigisodrás, és a ruhái kipakolása amit vinnie kell dolgozni.

A többi viszont a te dolgod, mert az ö dolga a pénzkeresés.

2014. nov. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
9%

Teljes, totális kiszolgálása van a férjemnek. Minden háztartással kapcsolatos dolgot én végzek, még az ő szennyeseit is én dobom a tartóba. Én főzök, mosok, takarítok. Viszont nem várja el tőlem a csiri-viri lakást, vagy hogy minden nap meleg étel legyen az asztalon. Ha nincs, az se baj, a lényeg hogy valami kaja legyen. Nem csinál belőle ügyet. Továbbá (mivel én is dolgozom, saját vállalkozásunkban) akármikor itthon tudok maradni egy-egy napra ha nagyon elúszok a házimunkával, sokszor ezt ő ajánlja fel. A kerti munkákat és a ház körüli munkákat azonban a férjem csinálja. Közös gyerekünk még nincs, de ha lesz, biztos hogy a gyerekekkel kapcsolatos munkák is az én dolgaim lesznek, mert most ha nálunk vannak a férjem gyerekei, akkor minden velük kapcsolatos munkát én csinálok meg.

Viszont ha lelkileg és testileg is el vagy fáradva, akkor beszéld meg a férjeddel, hogy átmenetileg vegyen le terhet a válladról, vagy találjatok ki megoldást amikor te is megpihenhetsz egy kicsit, mert hosszútávon rámegy az egészséged. Kikapcsolódás, lazítás mindenkinek jár és ha fontos vagy neki, akkor minden további nélkül segít neked ebben.

2014. nov. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem trehány és nem szándékosan dobálja szét a cuccait, akkor én ezeket megcsinálnám némi kivétellel. Mondjuk olykor mosogasson el esténként és a ruháját is készítse ki magának. Cigit semmiképpen nem töltenék, utálom még a szagát is.

Mindezek természetesen csak akkor érvényesek, ha hétvégén közös a házimunka is és mind hétközben, mind hétvégén eleget foglalkozik a gyerekekkel, szóval én is tudjak azért kikapcsolódni valamikor.

2014. nov. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!