Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, barátnők! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, barátnők! Ti mennyire szolgáljátok ki a férjeteket, barátotokat otthon?

Figyelt kérdés
2015. júl. 23. 19:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
64%
Hát nyilván felöltöztetem, (dugi-dugi a lábat a zokniba), hogy meg ne fázzon. Megrágom helyette a hamit, és a szájacskájába köpöm finoman. Aztán megbüfiztetem. Ha meg kakikálni kell, kint várok, és ha kész van, szól, hogy megtörölhetem a popsikáját.
2015. júl. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
39%
100%-ban
2015. júl. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
En szivesen keszitek ennivalot, kavet, akarmit ha van kedvem, de fontos kiemelnem, hogy csak ha van hozza kedvem. Sokszor van ugy, hogy inkabb nem mert ugye nem vagyok a szolgaja. Szeretetbol teszem, nem kotelessegbol.
2015. júl. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%

hangulatfüggő. én szívesen főzök neki finomakat, de anyukája rám szólt, hogy ne kényeztessem el és ne is csináljak meg mindent helyette.

Még nem élünk együtt, de egyikőnk sem egy elveszett ember a másik lakásán szóval ha kell valami akkor megcsinálom magam.

próbálom nagyjából egyensúlyban tartani az adok-kapokot.

2015. júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%

Én nem kiszolgálásnak hívom, hanem kedveskedésnek. Hetente mondjuk 4x viszem be neki a vacsorát, vagy várom otthon gyertyafényes vacsival. Ennél a példánál maradva, amikor én érek haza később, ő szintén így vár engem. :)

Mi minden nap meglepjük a másikat valahogy, és nem érezzük kiszolgálásnak. Ott már nagy gond lenne, ha így éreznénk.


26/N

2015. júl. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Szerintetek mikor érdemes tisztázni egy kapcsolatban, hogy egyenlő feleket szeretnék, ahol hol az egyik, hol a másik fél tesz "szívességet", kedves gesztust? Mi az az idő, amikor már nem korán, hogy megijesszem vele esetleg, de nem is késő? Alapvetően sokat is dolgozom, de amúgy sem vagyok egy kiszolgáló típus.
2015. júl. 23. 19:52
 7/26 anonim ***** válasza:
26%
A mai nők csak betonozni tudnak, nem tudtad? Éhen pusztulnánk, ha nem lennénk önellátók.
2015. júl. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ennek alapnak kéne lennie az első perctől kezdve...
2015. júl. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
59%
Tisztázni az elején kell, mert ha nem felel meg neki akkor mehet a francba.
2015. júl. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%
Ha valakivel, nővel vagy férfival tisztázni kell, hogy a párja nem a szülője, az már régen rossz.
2015. júl. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!