Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiatal lányokat mi vonzza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal lányokat mi vonzza egy idősebb férfiben?

Figyelt kérdés
Amire gondolok, 40 plusz. Milyen tulajdonságok, milyen képességek?

2019. márc. 2. 18:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
H az idősebb pasik tapasztaltabbak, nem nyafognak h jaaj nekik nem jut soha punci, normálisabbak, udvariasak, nem szűk látókörűek, és bármiről ellehet velük beszélgetni.
2019. márc. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem igazán lehet ezt megmagyarázni. Ők vonzanak és kész.
2019. márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők már nem kisfiúk, hanem tényleg férfiak. Gondolom én. Tehát ránéz, és nem azt látja, hogy ő még egy fiú; hanem pl tényleg férfit lát, pl adott esetben ilyen erőteljes férfi-kisugárzással. Akit meg a mégidősebbek vonzanak,talán már, hogy vna egzisztenciája is. Meg tényleg amúgy, szal hogy már nem "kölyök". Én ilyenekre gondolok. Vagy pl ha már gyereke is van, lehet, hogy ideális apukának látják, mert látják, hogy elviszi a gyerekeket a játszótérre, és akkor leül a padra, aszt onnan nézik, hogy mászókázik meg csúszdázik, és akkor hallja, hogy hogy szól hozzá, és pl a saját gyerekeinek is ilyen apát képzelne. Vagy még akár az is benne lehet, hogy saját magának is; de ez nem feltétlenül; de lehet. Amúgy pl azt is meg lehet nézni, hogy mekkora korkülönbséggel. Mert azért talán végtelenségig pl nem fokozható senkinek sem. Szóval 200 év pl talán már mindenkinek sok lenne; de pl egy 14 év korkülönbség, ha a csaj már mondjuk elmúlt 20, az még talán annyi belefér. (amúgy én nem tudom, csak tippelgetek.)
2019. márc. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%
Tapasztalat. Jobban tudja mi kell egy Nőnek mint egy 20on éves
2019. márc. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
21%
Apakomlpexus.
2019. márc. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%
Egyszer engem bevonzott egy ilyen, de nem a korával, hanem maga az ember. A kor csak egy szám. Furcsa volt a szitu az elején, de utána teljesen eltudtan vonatkoztatni tőle h 'uristen plusz 15 év.
2019. márc. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
13%
Én férfiként írom, hogy sok fiatal barátnőm volt eddig. Nem is nagyon volt az idősebb korosztályból. Volt egy lány, akit 16. évesen ismertem meg. Én 42. voltam, és teljesen belém szeretett. 3. évig éltünk együtt.Nagyon fiatalos lendületes vagyok. A szexet is nagyon jól bírom. Volt egy 28. éves csaj akivel reggel 8.-tól du. 4.-ig szeretkeztünk. Imádta nagyon, és estére már írt SMS-t hogy minél hamarább ismétlést kér.
2019. márc. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
29%
Fúj semmi sem
2019. márc. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%
Komolyan mindenkit sajnálok, aki szerint csak egy negyvenvalahány éves tud nyújtani valamit neki. Egy dolog, hogy nem azt fogtátok ki, aki tényleg elég motivált és ügyes, de egy 40 éves valószínű egy 16 évessel pont azért hiteti el, hogy ő már "érettebb", mert egzisztenciálisan, vagy egyéb hiánypótlási okokból nem érett meg arra, hogy társaságban, családban éljen egy vele megfelelő korú feleséggel, és ezért jobban figyel arra hogy a fiatal tapasztalatlan lányoknál az ágyban jól teljesítsen (tehát motiváltabb) hogy az elismerést behajtsa és megmagyarázza magának hogy miért is tart itt és miért ő a megfelelő "partner".
2019. márc. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
39%
Utolsó: honnan tudod, hogy az illetőnek nem volt e már “megfelelő korú” felesége? Csak éppen mondjuk elege lett az elöregedett hárpiákból? Ne irigykedj.
2019. márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!