Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiatal lányokat mi vonzza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal lányokat mi vonzza egy idősebb férfiben?

Figyelt kérdés
Amire gondolok, 40 plusz. Milyen tulajdonságok, milyen képességek?

2019. márc. 2. 18:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"H az idősebb pasik tapasztaltabbak, nem nyafognak h jaaj nekik nem jut soha punci, normálisabbak, udvariasak, nem szűk látókörűek, és bármiről ellehet velük beszélgetni."


Ezt a fszságot. ezek mind személyiségbeli tulajdonságok és nem kortól függ.

2019. márc. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
69%
Mert mondjuk az összes, akivel sikerült beszélgetnem, "véletlenül" kiderült. Meg egyébként is sokkal logikusabb és érthetőbb, mint az a süket duma hogy "én olyat tudok adni nekik, amit mások nem" vagy "én pont a 16 évesekben látom az ideált, aki bár a lányom lehetne, és teljesen más a világképe van mint egy 20 évvel idősebbnek, de büszke vagyok hogy 40 évesen már nem vagyok csajozós típus", és ilyen süket szövegek.
2019. márc. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

#10

Előző válaszoló vagyok.

Tessék, itt egy példa, aki rám írt ilyen szöveggel, először csak a szokásos paneleket írta:


Tárgy: rendben van a dolog

Az üzenet szövege: "Szia,

Tökéletesen egyetértek a kérdezővel. Én is a sokkal fiatalabbakat nézegetem. Meg is írtam a véleményemet a két fentebb válaszolónak itt.

Valaki nézhet ki 10 évvel fiatalabbnak és egy igényesebb 20 éves lánynak egészséges, ha épp nem egy éretlen csajozgatós 25 éves suttyó tetszik, hanem egy érett, jellemes, tapasztalt, de még független 30-as, aki igényes volna vele és megbecsülné, meg nem a testére hajtana - szerintem tökéletesen rendben van.

37/F"


Nyilván a szterotipizálás mögött semmi nincs, csakis a nagy realitások... De, későbbi levelében azért csak kibújt a szög a zsákból:


"Ez IGÉNYESSÉG. Van pár igényes lány, aki nem kisfiút akar, aki a nadrágjában hordja az eszét, hanem érett férfit, aki még annyira fiatalos, hogy tud tetszeni húszéves lánynak is.

Én magam se csajozni akarok, hanem mint keresztény ember, normálisan ismerkedni, de 37 évesen nekem sincs olyan egzisztenciám, amit az átlag 30-as lány elvár. Hosszú egyetem, sok hitel - de tanult vagyok, dolgozom, párkapcsolati tisztaságban éltem eddig - és tiszta kapcsolatra hajtok, nem is nézek ki ennyinek - hiszem, hogy van olyan lány, aki érett megbecsülést, rajongást és igényes udvarlást szeretne, ezért nem veti majd meg a koromat."


Lányok, elhihetitek, hogy egy 40 éves palinak ti vagytok a szíve vágya, nem pedig az az ok, hogy könnyen elvarázsolhatóak vagytok egy kis szexuális teljesítménnyel, korkülönbség miatt könnyen kezelhetőek vagytok és felnéztek rá. Ez tény, nem azon múlik, hogy fel vagy lepontoztok, hogy éppen kihasználnak titeket. És halkan megjegyzem egy már tapasztalt huszonéves épp azt tudja nyújtani az ágyban, mint egy idősebb, csak nem olyat kell kifogni, mint amilyen az a 40 éves is valószínűleg volt.

2019. márc. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
7%
Lóvé, lé, stex, mani, péz, lekvár, dudva,
2019. márc. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti: szerelem is létezik ám a világon:)
2019. márc. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerelemről inkább nem nyitnék veled vitát, mert azokról a kicsit mélyebb értékekről, amik érzelmileg felnőtt emberek közt alakulnak (ami már kissé más, mint a tinikorban újdonságként megélt - gyakran platói - románc), nem biztos hogy azonos szinten közös nevezőre tudnánk jutni :)
2019. márc. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
15%

Túl komolyan veszel mindent ezek szerint. “Kicsit mélyebb értékekről” mondj egy olyan mély értéket, amit egy fiatal nem tud megélni, csak egy öreg tyúk. Család, gyerekek? Nem mindenkinek életcélja. Minden más “értéket” egy fiatal is tudja képviselni. De ez tipikusan azok szövege, akik titkon irigykednek a korabeli társaikra, hogy feszes testű, életvidám, fiatal lányokat is meg tudnak szerezni, nem csak a befásult időseket, akik lehet, hogy “értéket” akarnak képviselni, de dögunalom/veszekedés mellettük az élet.

Vagy ha meg neked az ilyenek az eseteid, akkor egészségedre, de nem kell elítélni azt, akinek más tetszik, nem vagyunk egyformák szerencsére.

2019. márc. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A 16 évest azért még inkább gyereknek mondanám, mint fiatalnak, ilyen szempontból legalábbis mindenképpen. És még kevésbé mondanék egy 30 évest vén tyúknak, főleg hogy az a kor nőiesség csúcspontja. A kérdésedre pedig a válasz továbbra is az előző válaszomban van, egy sulis magabiztos tinédzsert úgyse fogok tudni meggyőzni, hogy mennyivel más, amikor valakit mindenre tanítani kell az életben, amit megtapasztal, akár csak karrierje, akár érzelmi intelligenciája, akár a felnőtté válás jellegzhetes hullámvölgyeinek megélése, az őt érő kihívások, stresszhelyzetek, dilemmák és az a paradigma ahonnan ezeket értelmezni tudja, összeegyeztethetetlen azzal a tipikus álmodozó tinilánnyal, aki éppen azt a szakaszát éli, hogy a romantikus filmekről ábrándozva szeretne több és "nagyobb lány" lenni a környezeténél, és elhinni magáról, hogy ő kiugrik a korosztályából és egy idősebb úriember felviszi őt a fellegekbe. Ezt hívják gúnyosan "sugardaddy"-nek, de a pszichológiában is jól ismert a jelenség.


Amiket meg összeírkáltál, már csak azért sem igaz, mert fordítva adott a helyzet. Lecsúszottabb, egzisztenciálisan megrekedt, eladósodott vagy kapuzárási pánik miatti komplexusokban szenvedő emberekre jellemző hogy <=18 éveseket akarnak elcsábítani, ez nem azt jelenti hogy egy pszichésen kiegyensúlyozott önmegvalósításban és értékrendszerben rendben lévő férfinek nem lenne erre esélye, pont hogy sokkal könnyebb egy felnőtté válás előtt lévő lányt dominálni, hatni rá. Ez általános gyakorlat, közismert jelenség, biztosan hallottad az apakomplexus kifejezést, és az se véletlen, hogy általában az aggódó apukák félve tartják távol lányukat minden ilyen alaktól. Ezt ennek ellenére tagadhatod, de megint csak nem érdemes vitát folytatni, majd megtapasztalod. Persze hogy nagyobb kihívás ebben a korban egy méltósággal teli szabad nőt találni, mint tapasztalatlan tiniket "tanítgatni", de nem véletlen hogy aki nem szorul rá az nem jut ide. Egyébként még az sok sebből vérzik, hogy a fiatal lányokkal kiegyensúlyozottabb lenne az együttlét :) Pont azok a lányok akik önismereti hiányosságaik miatt még se a konfliktusokat, a krízisek/válságok kezelésében fejletlenek, tele dramaturgiával és a szerepeik keresésével.

Csomó olyan eset van az iskolai falak között is, mivel nem egyről hallottam már, hogy egy tanár mikre rá nem vette egy-egy diákját, tudta hogyan csavarja el a fejét, később pedig maradandó károkat okozott amikor kiderült hogy ezt még 2-3-mal ugyanúgy megcsinálta és folyamatosan verte át az áldozatait. Ezek nem szép történetek, büntetőjogi kategória is, de egy korabeli lánytól nem várható el, hogy ezeket az ő fejéből átlássa.

Ennyit tudok erről mondani.

2019. márc. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
47%

A legtöbb terén többet nyújtanak. Mondjuk sok 20 év körüli lánynak már nincs kedve bulizni, inkább egy kellemes vacsorára vágyik ami egy idosebb férfitól hamarabb kitelik. És szex terén is van különbség..

20/N

2019. júl. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!