Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyire normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire normális dolog, hogy mivel feleségemmel eléggé ritka a szex, elég sokat maszturbálok mostanában? Szinte már függőnek érzem magam.31f

Figyelt kérdés
2019. márc. 3. 16:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%

egy ilyen kapcsolatban a párod ha szeret, megengedhetné, hogy találj valakit szexre.

Attól, hogy a párodnak nincs kedve hozzá, neked mlg van rá igényed.

2019. márc. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Sosem engedné.
2019. márc. 3. 16:06
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Már miért engedné?:D Inkább kommunikálni kellene, elmondani, hogy ez így neked nem elég.
2019. márc. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kapcsolat az, ahol nem beszélik meg a problémákat?

A kapcsolatok alapja a kommunikáció.

Megbeszélés helyett marad a frusztráció, oké, hogy jó darabig masztizol, de egy idő után kevés, főleg ha egy csaj ott fekszik melletted az ágyban.

Majd jönnek a veszekedések. Mindez a kommunikációval elkerülhető lenne.

De kinek mi a jó. Te életed.

2019. márc. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Próbáltam, csak sértődés lett, meg hogy, ha így nem fogadom el, akkor nem szeretem... úgyhogy ennyit erről.
2019. márc. 3. 16:14
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindig így volt? Gyerek van már? Amúgy minden rendben? Fiatal vagy még, ha több sebből vérzil a kapcsolat, jobb, ha menekülsz szerintem.
2019. márc. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Normális, de nem megoldás. Ha tényleg szeretne, lenne elég szex. Így viszont érdemes elgondolkodni, hogy vajon ő e az igazi.
2019. márc. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a feminista baromság, hogy "ha így nem fogadom el, akkor nem szeretem"?

Haver menekülj, amíg nem késő!!!

Ő nem szeret! Ha szeretne, akkor megértené, hogy egy férfinak igenis szüksége van a szexre. Azontúl ha két ember szereti egymást, akkor kívánják is. Egyértelmű hogy kihasznál a nő. 31 évesen még napi szinten kellene gyűrni a lepedőt.

Szóval állj a sarkadra és beszélj vele felnőtt módra, ne pedig úgy, mint egy gyerekes csicska. Indulj ki abból, hogy te napi kétszer szeretnéd, mondjon ő is valamit, aztán lehet alkudozni. Köthetsz esetleg kisebb kompromisszumot, de engedjen ő is. Ha nem megy, akkor menj te, vagy menjen ő.

2019. márc. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem leszel függő, nyugi.

Én 16 évig voltam ilyen kapcsolatban. A kommunikáció itt semmit nem segít.

Nálunk jó ha havi 1 volt, az is csak addig amíg ő el nem élvezett. Amikor szeretőm lett akkor nem kellett recskáznom, 2-3 napot végigdugtunk. A vége válás lett.


Azt ajánlom ne szenvedj, úgyis válás lesz a vége. Nézz olyat akivel hasonló az étvágyatok. Kár ilyen nő mellett vesztegetni az éveidet.

2019. márc. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Pontosan, ne pazarold az időd mellette.
2019. márc. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!