Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak hogy élvezzék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy élvezzék velem a lányok?

Figyelt kérdés

Életemben csak párszor szexeltem sajnos, barátnőm nem volt csak néhány kaland. De ezek közül csak 1 lány élvezte igazán.

Egyikőjüknek sem mertem elmondani hogy tapasztalatlan vagyok mert tuti elutasit.

Hogy tudnék gyakorolni?

Barátnő kéne tudom, akinek el tudom mondani és megért. De lehet még ilyen lányt találni?


2019. márc. 4. 07:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is.

Ne dőlj be a felületes képnek, amit a Gyakorin a szexualitás kategória sugall, hogy csak a test számít. Épp az ellenkezője a jellemző, úgyhogy ismerkedj, barátkozz, és azzal próbálkozz, akit megszeretsz, és a problémád megszűnik. A szenvedély mindent megold.

2019. márc. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyere édes! Velem gyakorolhatsz. :$
2019. márc. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyalj!

Gyakorolj prostikon!

2019. márc. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tedd félre a kangörcsöd és csak a lánnyal törődj
2019. márc. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!