Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házasként, mivel vagy hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasként, mivel vagy hogy tudnám elterelni a figyelmem a szexről? Ő sajnos sokkal kevesebbszer igényli, mint én.31f

Figyelt kérdés
2019. márc. 4. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
hobbi, horgászat, kirándulás, tv nézés. pl.
2019. márc. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem elterelni ell a figyelmet róla, mert nem lehet, hanem elérni, hogy akarja ő is többet. Ha nem megy, keresni kell hozzád illőbbet.
2019. márc. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Házasként elég nehéz mást találni...
2019. márc. 4. 14:47
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez tenyleg kellemetlen, es hazassagban mar valoban nem ugy mukodik, hogy majd keres mast aki jobban hozza ilobb. Azert a szex hianya miatt nem kell egy hazassagnak tonkremenni.

Kedves kerdezo, en is hazas vagyok, ferjezett nokent mondom neked, hogy valami modon probalj beszelni a felesegeddel, ha meg nem tettetek. En nem tudom milyen surun eltek nemieletet, ez mondjuk jobban tartozik, de ugye hazastarsaknal mar nincs kenyes, es nem kenyes tema, mindenrol kell merni beszelni. En nem tudom mi okozhatja ezt felesegednel, de remelem azert valtozni fog es megoldodik ez a problema.


33 N.

2019. márc. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
válással,ez válóok.
2019. márc. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy kedves barátom, aki ugyan ebben a cipőben jár. Kb 3 havonta 1 alkalom de van hogy annyi se. A feleségével nem tudja megbeszélni, mert hiába beszélik meg nem változik semmi. Nem lehet erről elterelni a gondolataid, szépen lassan felemészt belülről. Én a válást javasoltam, vagy megfogadja a tanácsom vagy nem. Én nem maradnék olyan férfivel aki nem hajlandó a szexuális érintkezésre.
2019. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem fogod tudni elterelni a figyelmed. Folyton ez fog rágni belülről. Ha nem tudjátok ezt megbeszélni, ha nem tudtok valamiféle kompromisszumot kötni, ezen fogsz kattogni amíg el nem hagyod, vagy meg nem csalod. Tudom, én is ebben a cipőben járok.
2019. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy mi értelme egy olyan házasságnak, ahol a felek nem szeretik egymást. Márpedig ha a feleséged szeretne, szexelne is veled. A szexről való figyelemelterelés nem megoldás a problémára.
2019. márc. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Anno én is jártam hasonlóan. Nem ment. Most már nagyon bánom, hogy nem váltam el hamarabb.
2019. márc. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!