Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok aranyos, helyes és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok aranyos, helyes és szolid szóval szoktak jellemezni. Emiatt nagyon nehezen találok olyan lányt aki lefeküdne velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, ez ezek miatt nagyon nehezen találok olyan lányt aki szexelne velem. De attól hogy ilyen vagyok még én is vágyom a szexre.
2019. márc. 4. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy ez az oka , nekem (meg a lányok többségének ) bejön 🤷‍♀️
2019. márc. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos, helyes és szolid önmagában nem ok, hogy ne találj barátnőt. Csak lányt, aki csak szexelne veled talán azért nehezebb, mert ahoz erőteljes fellépés kell.

De egyáltalán nem esélytelen, hogy megtaláld a neked való lányt. Csak ismerkedj. Találj vmi szabadidős tevékenységet, csoportot, klubot.

2019. márc. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak dugásra nem te kellesz nekik,hanem egy bevállalós,belevalós srác,ezek szerint.
2019. márc. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!