Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Mi az a méret, amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Mi az a méret, amikor tényleg azt mondjátok, hogy ennél azért több kellene?

Figyelt kérdés
Az amikor berakja, de nem érzel szinte semmit, hiába teper a pasi rajtad.

2019. márc. 4. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
12cm folott jo nekem de ne legyen nagyobb 18 nal 21/L
2019. márc. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ilyen még nem volt hogy azt éreztem hogy több kell

Minden technikán múlik.

Mert voltam kicsivel ,közepessel, naggyal.

Centit ne kérdezzetek mert fingom nincs nem mértem le kérdezni meg nem kérdeztem szemléleték? Ugyan kérlek a nők és a szem mérték? Ezt te se gondolod komolyan ...

Szóval mind a 3 fajra mérettel jó volt.

De csak mert a pasik félre rakták a kangörcsöt és csak velem törődtek..

Ennyi.

N

2019. márc. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocsi az elírásokért autocorrect befigyelt
2019. márc. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nem vonalzóval megyek az ágyba. Az ujjazást is nagyon imádom, úgyhogy kb. egy ujjnyi hosszú és két ujjnyi vastag már tökéletes. A volt párom 16 centisnek mondta magát (sosem ellenőriztem), de néha már fájdalmat okozott, szóval engem sokkal jobban zavar, ha ennél nagyobb.
2019. márc. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Oszinte leszek, nekem nagy merettel nem volt dolgom, csak kicsivel es kozepes merettel.


Exemnek kicsi volt, 2 evig tartott egyebkent vele a kapcsolatom, hogy oszinte legyek, vele azert volt olyan mikor tobbrevagytam. Valoban a technikan mulik a dolog szerintem is. Igazabol a 2 ev alatt ketszer volt orgazmusom mindossze, de az is csak lovaglopozban. Misszionarius pozban semmi. De mas pozokban sem.


Parommal viszont nem erzem ugy, hogy tobbre van szuksegem, minden pozban jo vele. :) Pont az a meret amivel teljesen elegedett vagyok. ;)


Ne kerdezzetek tolem sem hany centik voltak, mert szemmertekkel en sem tudom megsaccolni, meregetni en sem meregettem, kerdezni meg mar csak nem kerdezgetem.


De ezzel nem azt mondom, hogy akinek kicsi van keseredjen el, hogy biztos kudarcot vall a csajoknal, hanem a technikazas szamit.


N.

2019. márc. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mostani páromé kicsi kb 12 cm lehet, és mellé túlsúlyos. A kedvemért elkezdett fogyózni is, és én már ezt nagyon sokra értékelem, higy tesz azért hogy ki tudjon elégíteni. Addig marad az orál és a ujjjáték. :)
2019. márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A vastagság számít 90%-ban ;)
2019. márc. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Számomra mindegyik méret lehet jó, de 16-17 alatt harangoznak bennem, szóval efölé igyekszem lőni. A vastagság azért tud dobni rajta, de mindenhogyan nagy vagyok odalent, szóval a legjobb a legalább közepesen vastag 17(+). Az egyikünknek sem jó, ha kevésbé érezzük egymást. A barátnőim közül mindenki ufóként néz rám, szóval azért nem az én hüvelyméretem az átlagos szerencsére. :D
2019. márc. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 13 centi az alsó határ
2019. márc. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!