Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 21 éves vagyok, de sosem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves vagyok, de sosem voltam szűz lánnyal. Szerintetek is rossz érzés ha valaki nem volt szűz lánnyal?

Figyelt kérdés
Én egy nem szűz lánnyal vesztettem el. Biztos jó lett volna ha egy olyan lánnyal vesztem el aki szintén szűz....:(
2019. márc. 4. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
21 vagy. Még simán elveheted valakiét. Akár 45 évesen is 😀👍 L
2019. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, de már 25vagyok:/

Elpocsékoltam az éveimet.

2019. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Semmi extra nincs egy szüzesség elvételben. Maximum annyi, hogy biztosan szar élmény lesz, mert tapasztalan a másik fél és még fáj is neki.

Inkább nyűg, ha szűz egy lány.

2019. márc. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
ne aggódj nem hagytál ki semmit ;) fekszenek mint egy zsák krumpli, néha felszisszennek és vérzenek.. ennyit tudnak a szűz lányok :D
2019. márc. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Mi olyan hivogató egy szűz lányban?

Az, hogy nem szűzzel vesztetted el hát legalább nem kellett még arra is figyelned, hogy ne rontsd el az első alkalmát, a szexualításhoz való viszonyát.

De arra még van esélyed, hogy összehozzon a sors egy szűz lánnyal.

2019. márc. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Én se voltam szűz lánnyal nem is leszek, pedig lassan 30 éves hetero nő vagyok :D
2019. márc. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokan kifejezetten kerülik az ilyen lányokat. Szűz lánnyal szerelemből jó dugni csak, ha csak a szexre mész, akkor nem lesz elvezet, mert velük még nagyon kell vigyázni.
2019. márc. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"ne aggódj nem hagytál ki semmit ;) fekszenek mint egy zsák krumpli, néha felszisszennek és vérzenek.. ennyit tudnak a szűz lányok :D"

Tapasztalatból beszélsz, ugye? Te feketeöves szűzoltó...

2019. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!