Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mással is megesett már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mással is megesett már hogy egy nap leforgasa alatt két pasival is szexeltetek, mindkettojukkel gumi nelkul?

Figyelt kérdés

Ma reggel egyutt voltam a pasimmal, delutan viszont összefutottam egy exemmel es felmentem hozza nosztalgiabol. Tudom hogy emiatt ribinek fognak tartani sokan de nem bantam meg mert fiatal vagyok meg, szeretnek elni. Tudom akkor ne legyen fix pasim... De ez kicsit komlikaltabb ennel.

20 L


2019. márc. 4. 20:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
34%
Ertelek en, vagyis csak reszben. De akkor ezekszerint testileg meg vonzodsz az exedhez? Akkor csak nem zartad meg le teljesen magadban.
2019. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Spiritrobber ***** válasza:
89%
Mitől bonyolult? :)
2019. márc. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
52%
Egyebkent nem szollak meg erte, de en nem tennem parommal ezt, bar en idosebb vagyok toled. 33 eves no vagyok, de valahogy en nem lennek kepes erre, de nem vagyunk egyformak. Buntudatot erzel egyebkent?
2019. márc. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
21%
Igen, volt ilyen.
2019. márc. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
53%

Volt, nem is olyan régen.

25L

2019. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
27%
mindketten beléd is élveztek? ha igen nem féltél, hogy a második érezni fogja, amit az első "hagyott ott" ?
2019. márc. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Mikor majd oda kerülsz,hogy komoly kapcsolatot akarsz,igazán,pár év múlva esetleg,akkor nehogy a sorstól vissza kapd.
2019. márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%
És még buszke is rá
2019. márc. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
2019. márc. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%
"mert fiatal vagyok meg, szeretnek elni" Jogod van hozzá . De ahhoz nincs, hogy a gyanútlan pasidat minden féle leprával, meg herpesszel, HPV stb-val megfertőzd.
2019. márc. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!