Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszul sikerült az első négy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul sikerült az első négy "szex" a barátnőmmel. Elsírtam magam. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Én 18 vagyok,barátnőm 16.

A barátnőm azt mondta fél év után akarja elveszíteni.Én azt mondtam nekem mindegy mikor,tudok várni.Egyre jobban csökkentette az időt,majd múlthét csütörtökön mondta,hogy legyen péntek este.Nehezen akartam elhinni,de vettem gumit,papa mama véleményét is meghallgattam,minden simán ment.Eljött az este.Előjáték és minden pipa,de amikor felakartam húzni a gumit valamiért lelankadt benne folyton a farkam.A barátnőmmel megbeszéltük akkor csak próbáljuk ki gumi nélkül és még az előtt dugjam ki mielőtt érezném hogy elakarok menni(úgy tudtam akkor van előváladék ha már érzem,de megkaptam otthon a fejmosást).Elkezdtük csinálni,élvezte,3 percig tartott mert nem mertem tovább bent tartani,majd kézre váltott de sokáig tartott míg elmentem.

A második reggeli merevedésnél volt,igazából szintén csak 1-2 perces volt.Itt volt merevedésem de folyton féltem hogy bejönnek(NINCS ajtó barátnőm szobájába a beteg kishuga miatt,ez hosszú).

A harmadik délután került sor.Senki nem volt otthon.Valamiért nem akart felállni.Ez volt a legrosszabb,mert 5 perc sikertelen próbálkozás után szabályosan ELBŐGTEM magam.Nyugtatot és megértő volt,de nagyon szégyenben érzem magam.Miután csönd lett felöltöztünk és kimentünk a szabadba mintha mi se történt volna.

A negyedik volt a legjobb,akkor szintén csak pár perces volt este.Véletlen kicsúszott,és amikor vissza akartam dugni közölte hogy elment.Szerintem nem kamuzott,nagyon elégedettnek tűnt,haja össze-vissza,mosolygós lett és bújósabb is lett.A szülei sokat járkáltak ezért nem folytattuk.NEM használtunk gumit az elsőnél leszámítva.

Azóta hazamentem,nem volt alkalom,itthon már a helyes gumi használatot kitapasztaltam,kiverni kitudtam itthon benne szóval gondolom majd fogok tudni élvezni vele.A barátnőm azt mondja szeret,de a harmadik óta akkor is kínosan érzem magam.Szerintetek gáz?Túl rástresszeltem,vagy a helyszínnel volt gond?18/F



2019. febr. 18. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Jaj nemáár. Nyugi. Majd belejössz. Olyan, mint a biciklizés.
2019. febr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

A barátom 17volt én 15, most ő 18 én 16 és neki sem állt fel a gumitól. Én nem engedtem neki gumi nélkül, de végül 4.alkalomra sikerült és megszokta és azóta nagyon jó a szex. Az is lehet, hogy az ajtóhiány miatt vagy stresszes, vagy alapból a gumi kényelmetlen. És nem ciki, hogy sírtál. Örülj, hogy a barátnőd ilyen kedves volt:) próbáljátok meg az egészet,valami nyugodt, csendes magányos helyes folytatni, mondjuk egy csukott ajtónál:D és mindig védekezzetek! Nem elég akkor a.gumi mikor elélveznél!

2019. febr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem gáz, de valami nyugodt helyet nem tudtok találni? Ez a bemászkálnak a szülők, bemászkál a beteg kishúg, ez nem fog segíteni a dolgon.

Gumi nélkül NE, nem csak akkor eshet teherbe, ha elmész benne.

2019. febr. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tanuld meg szexelni nem lehet, nem szabad idegesen kapkodva , csak úgy hogy ha nincs zavaró körülmény.

Ráadásul egy nap nem kell erőltetni többször, csak ha nagyon kivánod.

2019. febr. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Igen túl rá görcsöltél, h gyorsan csináljátok és jó is legyen. Legközelebb próbáljátok akkor mikor senki sincs otthon, és ne kapkodjátok el. Izgassátok fel egymást rendesen.


Viszont ha a barátnőd nem használ fogamzásgátlót akkor ne szexeljetek gumi nélkül. Vagy már ilyen fiatalon gyereket akartok?

Mint tudod nem csak a spermától, már az előváladéktól is teherbe eshet a barátnőd. Erre figyeljetek oda! Ne felelőtlenül szexeljetek csak azért mert gyorsan kell.


23L

2019. febr. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nem szabad erőltetni, azért mert feláll vagy éppen van 5 perced, amiatt ne menj neki. Hidd el, lesz elég időd dugni még, inkább csak simogassátok egymást és csókolózzatok, majd ha mind a ketten nagyon kívánjátok a másikat és tiszta a levegő, akkor essetek egymásnak.


ne stresszelj, mert nem lesz jó, amúgy meg az elején mindenki béna, ebbe bele kell jönni

2019. febr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Naaa, nyugi. Ez szex, nem triatlon! Majd belejössz. Hidd el, a barátnődnek sem stresszmentes ám, ő is ugyanígy pörög a saját dolgain.
2019. febr. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hello. Igen lehet zavaró tényező az ajtós sztori. Nekem a barátnőmet az is zavarja ha hangokat hall,hiába van zárt ajtó laza fény meg hangulat meghall valamit és ki is zökken az egészből tök mindegy hogy épp mit csinálunk..ha nincs zaj tökéletes minden..sajnos ilyenek vagyunk,gumi nélkül tényleg ezerszer jobb abszolút megértem hogy úgy csináltátok,teljesen rendben van kívántátok egymást stb..de véndekezni fontos mert lehet hogy már terhes a barátnőd,nem akarlak megijeszteni de lazán benne van a pakliban. Egy nap viszont többször nem nagyon lesz kő merev max reggel este..napközben tartsatok szünetet :D . Jobban fogsz teljesíteni..de ha ennyire kívánós a párod szexeljetek reggel, napközben elégítsd ki szájjal,majd szexeljetek este :D. Meg van oldva :) . Viszont az ilyen barátnő kincs aki megnyugtat,látszik hogy fontos vagy neki :). Gyakoroljatok óvszerrel közösen verje neked,húzza fel majd lovagoljon ,vagy stb..ha nem megy nem baj,meg fogja érteni hogy neked nyugodtabb körülmények kellenek,esetleg legyetek nálad ha ott jobb a helyzet,hazai pályán jobban lehet teljesíteni ;). De napi több szexel csak magad alatt vágod a fát sajnos a péló bonyolult szerszám nem csak van azt hajrá,nekünk keményen kell dolgozni szex közben. De ha a barátnőd megértő no para király páros lesztek ;) . Korban is benne vagytok :). Sok sikert!
2019. márc. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!