Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, hogyha én nem akarom kielégíteni szájjal a barátomat, akkor ő keres egy másik lányt, aki megteszi neki?

Figyelt kérdés

Azon kívül minden maradna a régiben.


Én rohadtul nem értek ezzel egyet, mert ez nálam már megcsalás kategória.


2013. máj. 6. 18:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
És te ezt hagyod? Hát csak gratulálni tudok.
2013. máj. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%
Ő legalább kinyalt ?
2013. máj. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
24%
nem megcalás.... a suliban vagy munkahelyen is a főnök seggét kell nyalni ha rájuk nem vagy féltékeny akkor másra se legyél:DDDD
2013. máj. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem le kellene küzdened ezt a gátlásodat. Mertörömet tudnál neki ezzel szerezni. Nem hiszem, hogy emiatt mondjuk elhagyna, de azért ezt a fajtáját a szexnek igazán szeretik a férfiak és néha kell is őket kényeztetni :)
2013. máj. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Ha te ebbe beleegyezel, akkor normális. :D
2013. máj. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Dehogy hagyom, csak felmerült a kérdés, és érdekelt, hogy csak én vagyok e ilyen elveken ebben...
2013. máj. 6. 18:25
 7/21 anonim ***** válasza:
17%

Dobd ki.

Bár egy kis szopásba nem halsz bele

2013. máj. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ő szájjal kielégített már engem, de ő bevallása szerint szereti is azt csinálni. Volt olyan, hogy kértem, hogy akkor inkább ne, hogy ne legyen az, hogy én bezzeg nem csinálok semmit, mert nem szeretem, de ő akkor is csinálta.
2013. máj. 6. 18:30
 9/21 anonim ***** válasza:
73%

nézd mondhatnák bármit, itt sokan fogják mondani, hogy nem fog ott hagyni, de hidd el, élvezik, sőt szeretik bármikor

maradjunk annyiban jó is,

szóval igen képes lesz elmenni egy idő után, ha nem kapja meg, N

2013. máj. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
nem pontosan ez volt a kérdésem. kapcsolaton belül normális e a dolog? az érdekelne...
2013. máj. 6. 18:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!