Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Lennétek kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lennétek kapcsolatban olyan lánnyal, aki soha nem fog titeket szájjal kielégíteni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 13:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
28%

Nem. És nem azért, mert nem elégit ki szájjal, hanem arra sem képes, hogy örömet okozzon nekem azzal, amit szeretek. És ez nem csak a szexben lesz igy, hanem az éet minden területén. Egy szóval nem, mert önző és az is marad.


22F

2011. szept. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
38%
Te lennél olyan pasival,aki félrejár melletted,hogy kielégítsék szájjal?Elég nagy az az élvezet,amiről le kell mondani.Most még fiatal vagyok(22),most azt mondanám,hogy nem.10év múlva már lehet,hogy máshogy látnám a dolgokat.
2011. szept. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
78%
Igen. :D
2011. szept. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
80%
Persze. Egy kapcsolat nem ezen múlik. Akinek meg igen, az magára vessen.
2011. szept. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
33%

Nem. Egy kapcsolat nem ezen múlik, de ez is nagyon fontos. És ahogy az első írta, ez elárul azért valamit a lány jelleméről...

18/F

2011. szept. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
68%

Még szép.

Merthogy az fogja eldönteni a kapcsolatunkat, hogy orálisan kielégít vagy sem? Hát ez óriási :) "Szia Józsi vagyok, te szopsz is amúgy, mert akkor megismerkedhetnénk?"

Ez mekkora :D

2011. szept. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Ha nem lennének a fiúk már ilyen korán jártasak a szex ilyen-olyan területein, akkor nem lenne nekik gond olyan barátnővel lenni aki nem teszi meg ezt nekik...

Köszönöm a válaszokat.

2011. szept. 28. 14:07
 8/33 anonim ***** válasza:
77%
Én csak azt nem értem, hogy egyesek mért nem birják felfogni, hogy nem minden csaj birja az órált. Lehet, hogy egyes lányok megteszik a párjukért, de annak a srácnak olyan jó érzés látni, hogy a csaj alig várja már, hogy vége legyen, s látszik rajta, hogy szinte elhányja magát mikor beleélvez a fiú a szájába. Majd verd ki a tenyeredbe, s aztán rakd a szábda, aztán meglátjuk mit szólasz. Egy ilyen baromság miatt nem érdemes otthagyni egy csajt...te sem nyelsz le olyasmit, amitől hanyingered van.
2011. szept. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
84%
Ha minden rendben van(külsőleg és belsőleg egyaránt) és nagyon szeretem, akkor persze. Egy kapcsolat nem azon múlik, hogy van-e orál vagy sem. Szerintem. 22F
2011. szept. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Igen, az is önzőség, amikor olyasmire veszünk rá valakit, amit nem szeretne megtenni, csak hogy nekünk jó legyen.
2011. szept. 28. 14:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!