Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 35 évesen szűznek lenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 évesen szűznek lenni nagyon nagy szégyen?

Figyelt kérdés
Gondolom akik ismernek mindenki azt feltételezi rólam, hogy nem vagyok teljesen normális. Lehet, hogy igazuk van. Nem közeledtem a lányokhoz egyszer sem de akik közeledtek felém tőlük szégyenemben elfutottam. Ezért tartok ott 35 évesen, hogy szűz vagyok és sohasem volt párkapcsolatom. Az egyetemen is nagyon sok lány volt körülöttem de legbelül tudtam, hogy ők jobbat érdemelnek még akkor is amikor állandóan mosolyogtak rám és sokszor elhívtak magukkal. Persze én nem mentem el. Egy szerencsétlen vagyok. Ezért tartok ott ahol...

2019. márc. 3. 10:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%

Kár hogy nem éltél azokkal a lehetőséggel.

Én nalam nem próbálkoznak a lányok sajnos.

Én is későn, 20 évesen vesztettem el, de nagyon meg kellett küzdenem.

2019. márc. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%

Talán el kellene menned egy pszichológushoz, hogy megtaláld a választ arra, hogy miért érzed magad ilyen szerencsétlennek, és miért gondolod azt, hogy nem érdemled meg a szeretetet, szerelmet.

Sokáig fog tartani, de vártál már eleget, nem látom miért ne foghatnál bele.

2019. márc. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%

Mi az, hogy jobbat érdemelnének? Miért gondolod így? Mit gondolsz, mi baj van veled?

A hozzáállásodon kellene változtatni. Esetleg szakember segítségére gondoltál már?

2019. márc. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Boszorkány_ ***** válasza:
53%

1. Hagyd abba a nyavajgást

2. Keress fel egy szakembert

2019. márc. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
42%

Nem

Legalább nem mártottad bele a pötsöd mindenfele nuniba

25N

2019. márc. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
10%

Az! Sajnos beteg vagy. Ha van sok pénzed keress fel szakembert, de szerintem ő sem fog tudni segiteni.

Ezt a történetet engedd el és keress valami hobbyt.

És ne agyalj rajta mert semmi értelme. Ez van ezt kell elfogadni.


36/szűz

2019. márc. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Voltam már régebben szakembernél de semmit sem segített. Amikor oda kellett volna mennem a lányokhoz megtorpantam és inkább nem erőltettem. Legbelül tudtam hogy csak magamnak ártanék és becsapnám magamat mert ők jobbat érdemelnek és egy olyannal mint amilyen én vagyok szóba sem állnának.
2019. márc. 3. 11:02
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
Mit gondolsz, mi a baj veled? Kinézet?
2019. márc. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Igen leginkább a kinézetem.
2019. márc. 3. 11:06
 10/21 anonim ***** válasza:
Én a helyedben már elmentem volna egy prostihoz.
2019. márc. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!