Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismerkedés alatt mikor kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés alatt mikor kell közölni, hogy nagyon rondák a melleim? Vagy ne szóljak? Az nem átverés?

Figyelt kérdés
Az előző kapcsolataimnak az elejét teljesen tönkretette ez a dolog. Beszélni nem mertem róla, inkább a szex megtörténtét húztam, ha már muszáj volt akkor sötétben, vagy melltartóban csináltuk jópár hónapig. Utánna már felfedtem a titkot, mert úgy éreztem már szeretnek, nem hagynak el emiatt. Persze tetszeni nem tetszett egy férfinak sem, sőt volt aki mondta, hogy mostmár érti miért rejtegettem eddig. Viszont pont a kapcsolat elejét, a legszebb, szenvedélyes részét tettem ezzel tönkre mindig, amikor még imádnak spontán, bárhol bármennyit szeretkezni a párok. Nem akarom ezt a hibát elkövetni újra, ezért gondoltam arra hogy jobb lenne már az első pár randi után szóba hozni ezt. És akkor tudja az illető, hogy valami nem oké, ne számítson átlagos cicikre, illetve értse hogy emiatt vagyok gátlásos, nem azért mert ne kívánnám őt.
2019. márc. 5. 19:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi a gond pontosan?
2019. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 StevenUp ***** válasza:
100%
Szerintem csak túl parázod és véletlenül pont egy hülyének mutogattad
2019. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom mire erted, hogy "rondak", milyen lehet akkor, ha mar megjegyzest is kaptal pasitol erte.

De ha mar a legelejen felfeded ezt a titkot, akkor szerinted (ha olyan a pasi) akkor nem fog lelecelni ezt hallva? Oke az oszinteseg alapja mindennek. Akar el is mondhatod neki, hogy ezzel tisztaban legyen, de nem hinnem, hogy minden pasi fog a melleiden kiakadni.


N.

2019. márc. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi a gond?


Szerintem ha valaki tényleg beléd - hangsúlyozom, beléd - szeret, akkor pont nem fogja érdekelni.

2019. márc. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Az a pasi aki ilyen miatt,méltatlankodik,vagy elégedetlen. Az jobb is ha eltakarodik az életedből.
2019. márc. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
mit értesz ronda alatt? nem elég formás? nem értelek.. ha tényleg nagyon "ronda" és úgy érzed lehetséges ez egy kapcsolat rovására megy. mondd el nekik a kapcsolat elején (nyilván ne az első randin) hogy van ez a problémád, ezért te az ágyban nem szoktad levenni a melltartódat. ez van, fogadja el. ha eltelt bizonyos idő bármikor dönthetsz úgy, hogy mégis leveszed
2019. márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Drazicc ***** válasza:
De mitől rondák? Gondolom nem túl pici vagy túl nagy, de akkor mi a baj velük? Nem kérem, hogy csinálj képet, csak írd le, hogy milyenek.
2019. márc. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mindenkinek jobb hamarabb tisztázni az ilyesmit, különben csak egymás idejét pazaroljátok.
2019. márc. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést a kérdező nem gondolta komolyan...
2019. márc. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem bagyon kicsi melkem van. Szinte semmi. Ez ugye nelltartóban nem látszik " nyilván azért horfom h úgy tűnjön h van). Így egy kapcsolat elején mindig elsütöttem egy egy poént ezzel kapcsolatban.

Pl: méterekkel a mellrartó alatt kezdődök, vagy nálam nincs olyan fogalom h mellbőség, caak mell szűkség

Ilyeneket

Így nem érte megkepetés a partneremet.

Én is jobban eltudtam engedni magam. Hiszen én is nagyon gátlásos vagyok emiatt.

2019. márc. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!