Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bi/meleg fiúk! Ti nem szoktato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi/meleg fiúk! Ti nem szoktatok bedepizni a sok inkorrekt embertől?

Figyelt kérdés

Ismerkedés során nekem mindig eljön egy pillanat mikor elég... Mert egy csomó inkorrekt, paraszt, sunyi ember van. Mikor pl leveleztek napokig és egyszer csak eltűnik és tudod csak neked, mert pl a haverod ír neki és neki válaszol. Neked meg el se olvassa amit írtál. Vagy mikor képet adsz és tilt a válasz helyett. Sunyi, szemét emberek, aminek örülni kell, hogy időben kiderült, de ijesztően sok van. A 25 év alattiak nagyrésze a csúcs ebben. Csak én találkozok ezzel? Csak engem akaszt ki? Ne értsetek félre. Nem vok magam alatt, stb csak lehangol kicsit. Aki szemét megleckéztetem én is a magam módján ha nagyon úgy érzem, hogy jár neki. Csak mellette elkeserít, hogy a becsület és a tisztesség hol van? Tényleg ennyire a neten mindent lehet felfogás van? Sose lehet tudni, hogy akivel ma bunkó vagyok holnap hol jön szembe. Nem ő lesz-e a főnököm vagy az orvosom vagy a sofőr a kocsiban vagy akárki.

Csak kíváncsi vagyok ki hogyan éli meg. Én sajnos jószívű srác vagyok, nagy igazságérzettel:D


Amit leírtam itt is tapasztaltam. Sajnos! És olyanoknál, akik eleinte normálisnak tűntek.



2016. jún. 10. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Nem csak párkapcsolati téren, hanem akármikor megtörténhet, hogy elveszted a bizalmadat a többi emberben.

Engem is nagyon el tud kedvetleníteni, amikor valaki nem válaszol, mellőz, és nem tudom miért (nem feltétlenül ebben a témában). Ahogyan írtad, akik ilyen sunyik, azokat megleckéztetheted, kerülheted, de ne veszítsd el a bizalmadat. Vannak azért rendes srácok is, csak a legtöbb fiatalnak fejébe száll az a "jól nézek ki, szóval leszarom a többi embert" felfogás, gondolom ezért írtad a 25 év alatti dolgot. Vannak még tisztességes és becsületes fiúk is, csak a hozzájuk vezető utat benőtték a gyökerek :D

2016. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Én Anotalkon szoktam ismerkedni, ahol nehéz kifogni a normálisakat, és rengeteg a csúnya is. Én nem mondom, hogy vki hihetetlenül helyes legyen, de ha már visszataszít, akkor már egy képet sem akarok küldeni. Nekem eleve nagyok az igényeim a kapcsolatra, de az főleg a belsőn múlik. És bevallom, hogyha vki taszít, akkor azonnal tiltom, és nem szórakozok vele. Nem biztos, hogy ettől még rossz ember.

16/f/m

2016. jún. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt tapasztalom, de nem vagyok olyan hülye, hogy előre küldjek képet, ha ő ír rám. Csak élvezkedik és ki akarja csalni a képeket. Lehet a valóságban meg olyan csúnya, hogy szégyelli a pofáját. Az ilyen kis hazug, inkorrekt buzzikat nagyon felképelném. Szerencse, hogy az idősebbekhez vonzódok, ők legalább korrektek. Fel nem tudom fogni milyen élete lehet annak, aki egész nap planetromeon csüng és kamuképeket küld magáról. Vagy ennyire beszari, hogy nem mer küldeni képet? Akkor mia fäsznak regelt fel? Hülye kis szarok, nem te vagy az egyetlen, akit felidegesítenek.
2016. jún. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a másodiknak igaza van. utolsó vagyok és én sem szoktam küldeni annak, aki csúnya, sajnálom. Nem lenne értelme, úgysem akarok tőle semmit. Azok idegesítenek fel, akik rám írnak, de nem mernek képet küldeni.
2016. jún. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem derült ki, hány éves vagy, könnyen lehet, hogy a fiatalabbaknak írnak inkább. A meleg világban ez van. Szerintem érdemes az egyedüllétben is figyelni azt, ami örömet okoz, ami az életben jó. Aztán ha nyitott szemmel jársz és találsz valakit, remek, ha nem, akkor sem omlasz össze.
2016. jún. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagy igazságérzetem van, s igyekszem úgy viselkedni másokkal, ahogyan akarnám, hogy velem is viselkedjenek. Például, ha valaki ír, annak válaszolok akár pozitív akár negatív számára. Nem vagyok ronda, de velem is többször előfordult, hogy nem válaszoltak, vagy csak pár levelezés után "eltűnt".


Én a gayromeo-t használom elsősorban, szerencsére ott meg lehet "jelölni" kis ikonokkal a másik felet, s még jegyzetet is lehet hozzá írni, amit persze a másik fél nem lát. Ez azért jó véleményem szerint, mert nagyon sok az arctalan ember, illetve könnyen lehet profilképet és felhasználó nevet váltani, így simán belefuthat az ember abba, hogy elfelejti a másikat, vagy nem ismeri fel a fentiek miatt, aztán csak szívat.


Volt olyan, akit már elfelejtettem, de ismét rám írt. Szerencsém volt, hogy tudtam: nem érdemes vele ismerkedni.

Mondjuk elég érdekes az internetes világ. Nagyon sok "selejt" van, véleményem szerint. Nekem azért van tartásom, így aki nem jön be annak nem fogom rabolni az idejét. Viszont jó pár "eltűnt" személy volt, aki ismét bepróbálkozott, aztán meg megvolt sértődve, amikor közöltem, már ismerkedtünk, de nem vezetett eredményre. Persze játszotta közben a hülyét, hogy ő nem emlékszik... Aha.

2016. jún. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szívemből szóltál, kérdező! :D Bár én nem szoktam írni senkinek társkeresőkön, hanem csak nézelődöm, és válaszolok a levelekre. :D Annyira nem érdekel az egész. Csak fent vagyok, és néha kikapcsolódás gyanánt is nézelődöm, meg megszokásból, és egyáltalán nem izgat, ki-milyen. :D De egyébként teljesen igazad van. Rengeteg ilyen srác van. 21f/meleg
2016. jún. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!