Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan jóképű pasi, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan jóképű pasi, aki fizet szexért?

Figyelt kérdés
Vagy ilyenre felesleges várni és kénytelen az ember lánya dagi/kopaszodó/öreg fazonokkal szexelni, ha pénzt akar keresni?

2019. márc. 6. 13:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet privátba kérdező és én is küldök azután eldöntöd megütöm-e nálad a lécet. A többi már megbeszélés kérdése.
2019. márc. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen van olyan. :)
2019. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%

Komolyan azt gondolod, hogy majd vonzó férfiakkal fogsz pénzért szexelni ?

Ideje felébredni cica.



Ez az egyik. A másik pedig, hogy milyen jogon nézel le te bárkit?!


Most vezetted fel, hogy tulajdonképpen egy ku.va vagy.


Szóval vagy elmész becsületes munkát keresni vagy nyelj pár nagyot.

2019. márc. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Csak szánalmas emberek fizetnek a szexért!
2019. márc. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
11%
A 13-asnak teljesen igaza van. És mennyi ilyen "nő" van kis hazánkban...döbbenet...
2019. márc. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen van
2019. márc. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem mar fizettek paran szexert, osszesen eddig 5 pasival voltam igy egyutt. Ebbol 3 olyan volt akikkel siman szexeltem volna ingyen, de ha mar ajanlatot tettek, eltem vele...viszont a masik ketto nem volt valami matyohimzes, az egyik eleg duci es idos volt, viszont nem volt vele rossz a szex tehat az kompenzalt kicsit. A masik viszont baromi idos volt es borzalmas volt a szex, ami elegge el is vette a kedvem az ehhez hasonlo munkatol :(
2019. márc. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!