Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek van értelme?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme? Férfiak vonzóbbnak látjátok?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek, ha egy négy végtag bénult lány, elhatározza, hogy "élő babát" szeretne csinálni magából?

Én is mozgáskorlátozott vagyok, de nem így. Van egy barátnőm, aki nyaki gerincsérült és olvasott Jasmin Britney-ről


[link]


Sajnos sokat csalódott már fiúkban és elhatározta, hogy ő is "Barbie" szeretne lenni, azt mondta, szerinte úgy vonzóbbnak és szerethetőbbnek tartanák, szeretné azt érezni, hogy őt is kívánják. A szülei tehetősek, anyukájának már volt több plasztikai műtétje, mondatni támogatja benne.

Fiúk, férfiak, ti mit gondoltok erről?



2019. márc. 6. 17:45
 1/4 Spiritrobber ***** válasza:

Szerintem inkább dilidokira költsön mint erre.


Néhány esetben biztos bejön de amúgy...nem hiszem, hogy nagy jövője vagy értelme lenne.


Én hamarabb fogadnék el egy sérültet mint egy ilyen műnőt.

Ráadásul a képen lévő nő még ronda is lett.

2019. márc. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

nekem egy teljesen egészséges lány sem tetszene átoperálva, így meg főleg nem


ha ilyen bénult ismerősöm lenne néha látogatnám, de ha ilyen műtétet csinál, akkor szerintem kevésbé, max máshol beszélnék vele és nem személyesen, taszítana

2019. márc. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én inkább randiznék vele. Nem használnám ki. Mond meg neki ne tegye. :(
2019. márc. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez inkább lehangoló, mint tetszetős.
2019. márc. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!