Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet tenni, ha megtalálta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha megtaláltam azt a fajta lányt akit keresek, de túl fiatal?

Figyelt kérdés

27 évesen 16 éves lánnyal. Szerintem fiatal hozzám, pedig személyiségre, alkatra és szinte mindenre olyan amilyet kerestem.


Keressek tovább, vagy hunyjak szemet efölött?



2019. márc. 6. 18:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Ha tenyleg arrol van szo hogy szerelmet keresel, Nem pedig csak kiakarod használni akkor szerintem nincs akadálya. Igaz hogy kicsit idős vagy hozza, de attol meg működhet.
2019. márc. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha bejön minden téren, szereted, és elég érett is hozzád, szerintem fogadd el a korát. Ha tényleg összeilletek és szeretitek egymást, akkor a kor csak egy szám.
2019. márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Kérdés, a lány hogy viszonyul a dologhoz. Ha benne van ugyanúgy mint te, akkor próbáljátok meg, a kor nem akadály igazán. Mondjuk a lány szüleinek nem biztos hogy tetszik a dolog, de az éremnek itt is két oldala van. Szerintem jobb egy komolynak induló kapcsolat, mint ha hétvégente más-más sráccal szexelne a buliban.
2019. márc. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
engem csak ez a dolog aggaszt, hogy a családja, vagy mások miatt lenne gond, hogy nem bírjuk a beszólásokat egy idő után, meg más életszakaszban is járunk erről sem tudom milyen lenne
2019. márc. 6. 18:27
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ha bebizonyitod a szüleinek hogy valódi erzelmeid vannak a lany iránt akkor egy ido utan megbekelnek es elfogadnak.
2019. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%

2 Lehetőséged van:

1) Lefagyaszttatod magad 10 évre

2) A lányt kiszakítod a Newtoni inercia-rendszerből, s akkor neki gyorsabban telik az idő (sajnos nem fogja észrevenni)

2019. márc. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%
Te ugyis csak papiron vagy ferfi, fejben egy kislany vagy, igy nem gond a korkulonbseg. De ha a csaj 20 eves lesz akkor elhagy, mert rajon hogy kislany vagy es nem ferfi.
2019. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
12%
Nekem 42. évesen volt 16. éves barátnőm, és 3. éves kapcsolat lett belőle. Sajnos azóta egyedül maradtam.
2019. márc. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%
Működhet simán! Egy próbát megér. Hajrá 😀 L
2019. márc. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%

Jogos a félelmed, számos buktatója lehet. Gondolom te komolyan állsz hozzá. A rizikó faktor a lány felől van. Családtagok, rokonok akna munkája. Hogy idegenek hogyan néznek rátok ne érdekeljen benneteket. De nem minden nap egyforma. Rosszabb paszban van, a sok duruzsolás megteszi lassan a hatását. A másik pedig, hogy most barmennyire gondolja, mondja komolyan hogy szerelmes beléd, változhat. A kora miatt is. Van példa nyilván az ellenkezőjére. De ahogy érik nagyon valószínü ... hogy irjam? ... kezdheti érezni, hogy még nem élte ki magát. Ezt ne pejorativan értsd.

Ez tapasztalat.

2019. márc. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!