Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem igazán vágyom párkapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazán vágyom párkapcsolatra, se érzelmi kötődésre, de mostanában azt értem, hogy bármire képes lennék egy kis szexért?

Figyelt kérdés
Úgy nagyjából megvannak a céljaim az életemmel perpillanat, és úgy érzem, hogy nem igazán férne bele nekem egy kapcsolat, csak időpazarlás lenne, viszont az utóbbi napokban észre vettem magamon, hogy csak a szex jár a fejembe és ez eléggé kihat a mindennapjaimra. Még mielőtt írnátok, igen, szoktam maszturbálni, de mostanában egyszerűen se időm, se kedvem rá (meló után leugrok sportolni), a munkahelyen megazért csak nem állok le kicsapni. Próbáljak ezzel így együttélni, hogy majd elmúlik, vagy keressek egy ilyen szextárskereső weboldalt, ahol lányok/hölgyek keresnek alkalmit (ha igen, akkor melyiket ajánlanátok) ? 21/F

2019. márc. 6. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha masztizni sincs időd, akkor lenne időd találkozni? 21 vagy, jó ég, alap lenne, hogy legyen pár nőd ha már szingli vagy. Dúlnak a hormonok, ez a természetes. Ahol sportolsz ott nem tudsz ismerkedni? Dugóban is nyomhatod a Tindert meló közben a kocsiban pl.
2019. márc. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

21 éves vagyok én is, egyetem mellett dolgozom, de ettől függetlenül ha nem is komoly párkapcsolatra de ismerkedni, pasizni azért jut időm.

Szerintem azzal baj nincs, hogy párkapcsolatra nem vágysz, arra időd még bőven lesz.

Az, hogy egy kósza numerára sincs időd és energiád, sőt maszturbálni se nagyobb gond.

Szükséged van ennyi stresszre és ilyen megfeszített munkára ilyen fiatalon?

Értem, hogy dolgozni kell, de annyi magánéletre kell, hogy időd legyen, hogy 10 percre hátradőlsz, pihensz, 'kicsapod.

Szextárskeresőkhöz nem értek, de szerintem a manapság népszerű telefonos applikációk is tartogatnak számos elérhető lehetőséget szexkapcsolatra.

21L

2019. márc. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Felmész a rosszlányokra és bőven válogathatsz. Csak legyél óvatos, ne siesd el a választást.
2019. márc. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!