Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találok olyan normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan normális oldalt ahol alkalmi partnereket tudok magamnak találni? Természetesen nem fizetősre gondoltam,19F

Figyelt kérdés

2019. márc. 9. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
sehol. egyszerűbb ha fizetsz
2019. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
egyértelmű , hogy sokkal egyszerűbb, de nem szeretnék kiadni pénzt ezért, hanem csupán, mindkettőnk örömszerzése céljából szeretném :)
2019. márc. 9. 20:58
 3/13 anonim ***** válasza:
Tinder
2019. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

a kereslet ebben a tekintetben aránytalan..

sajnos a nők kapósak, a férfiak pedig nem igazán.


a nők "többre" vágynak. ők nem csak tesiséget akarnak, hanem lelki kielégülést is.

sajnos még a társadalom is tolja a marhaságot, hogy értéktelen aki fűvel fával elmegy pásztorórára.. szóval a helyzet nem igazán javul.


amúgy totál nonszensz az egész, mert a nők tartózkodása miatt ők többet érnek a szexpiacon, miközben meg egyenlőségre törekszünk.. akkor mondjuk azzal kellene kezdeni, hogy a szexuális szolgáltatásokért meg kellene tiltani a pénzbeli ellenszolgáltatást, illetve harcolni azért is, hogy ismerkedéskor ne csak a férfiak kezdeményezzenek, valamit az is fontos szempont volna, hogy az emberek ne ítéljék el azokat a nőket akik bevallottan testiséget keresnek és ennek fényében alkalmi partnereket vadásznak.

2019. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ingyen punci nincs. Még a nem hivatásos nőknek is fizetned kell, csak nem pénzben, hanem meghívások és ajándékok formájában, de úgy rendszerint még többe is kerülnek.
2019. márc. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A negyedik válasszal kell hogy egyet értsek neki teljesen igaza van , de sajnos még mindig nem kaptam olyan szexuális tartalmú oldalt ahol ezeket megtalálom
2019. márc. 9. 21:06
 7/13 anonim ***** válasza:

Legfeljebb ha homár vagy akkor van ilyen.

Nők ingyen nem dugnak erről ne is álmodozz.

2019. márc. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Érnéd be azzal, hogy egyáltalán szóba áll veled valaki! De neked nem kell nő, csak alkalmi ingyenpunci. Keresgess kitartóan! :)
2019. márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vonaton megismertem egy lányt. Egy apró fogadással kiderítettem a nevét és két hét múlva már az ágyamban volt. Ennek már 1 éve, rendszeresen átjön és vad szex van. De néha beszélünk is. Szóval bárhol találhatsz :D jó tudom nagy szerencsém van vele. Nem tagadom féltem is őt, hátha valaki lecsapja a kezemről.
2019. márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vonaton megismertem egy lányt. Egy apró fogadással kiderítettem a nevét és két hét múlva már az ágyamban volt. Ennek már 1 éve, rendszeresen átjön és vad szex van. Bizunk egymásban szóval azt nem mondanám h csak szex van köztünk. Viszont nem is párkapcsolat. Szóval bárhol találhatsz :D jó tudom nagy szerencsém van vele. Nem tagadom féltem is őt, hátha valaki lecsapja a kezemről.
2019. márc. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!