Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyi esélyem lenne normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem lenne normális alkalmi partnert találni?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, vékony kockás has, csupasz felsőtest, barna hajú. Hajdú Bihar megye csakis kizárólag és itt még nem láttam normálist :(

2019. jan. 12. 07:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenki látja maga előtt a normálist, a tökéleteset, aztán ha van valaki a szeme előtt, az nem felel meg.

Ez egy "melegbetegség", az állandó válogatás. Pedig a 18-ból 28 lesz, majd 38, és akkor meg már esély sincs válogatni.

Mit jelent, számodra a normális különben, hogy fél- egy órára sem felel meg senki?

Mert hogy nem találsz párnak valót, azt elhiszem.

2019. jan. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont az az esetem a leírtak alapján, hasonló vagyok én is, igaz idősebb és Pesti, de sok sikert, remélem megtalálod a normálist, de ha már megvan, akkor ne engedd el, meg kell becsülni, ne csak alkalmit keres:)
2019. jan. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!