Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prosztata masszázs/orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosztata masszázs/orgazmus akinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy aki el tud így élvezni, hogy közben a farkához nem nyúl annak, hogy néz ez ki?

Én el tudok így élvezni, nagyon jó érzés de általában pici orgazmusaim vannak ondó nélkül.

Ritkán sikerül az iszonyat nagy orgazmus ami után nagyon kielégülten érzem magam, ez sokkal jobb érzés, az egész testemben érzem az orgazmust, és utána nagyon jó.

Mindegyik prosztata orgazmus lehet-a kicsik is?

Aki tud így a farka nélkül élvezni annak milyen?


2019. márc. 9. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ilyet csinálni.. De én a farakamt is huzogtom közbe.
2019. márc. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem kijön a rendes adag, csak nem lő hanem folyik, mindig szólok az új partnereknek hogy próbálják ki és ők se meg én se nyúlok hozzá egész szex során ingerli a prosztatámat a jó technika..
2019. márc. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!