Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők között akad olyan aki azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők között akad olyan aki azt élvezi ha nem frissen megmosott állapotában kinyalja a partnere?

Figyelt kérdés
Mindezt pl. hosszútávú laza kapcs keretein belül,és persze nem más pasi utáni játékot követően,hanem csak ú gy h mondjuk munka után nem letusolva?
2019. márc. 10. 01:48
1 2 3 4
 11/31 Drazicc ***** válasza:
39%
Amikor tatarozták a fürdőszobánkat 3 hétig nagy - és kis wc után is kinyaltam a barátnőmet, mert így olcsóbb volt. Amióta kész lett azóta eszünkbe sem jutna ilyen.
2019. márc. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
36%

Az életün nem abbol áll,hogy hazamegyün és tusolunk.

A sexuális életemet ne a mosakodàs határozzameg. Jó egy forro nyárinap amikor betont keverúnk a napon akkor azért nem árt tisztálkodni bármiféle hancúr előtt de nem az a jellemző.

2019. márc. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
85%
Ha 24 oran belul furdott akkor engem kicsit meg izgat is. 25f
2019. máj. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
#13. én is pont így vagyok ezzel 😉
2019. máj. 24. 23:19
 15/31 anonim ***** válasza:
91%
Igen,sztem nem gáz. 29/L
2019. jún. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
82%
Bevallom, én imádom, ha a barátnőmnek érzem a punci-illatát, ízét, totál beindulok tőle. Valójában minden illatát. Az izzadt hónalja, a talpa, a lehelete és a puncija is elborítja az agyamat, azonnali erekciót okoz, ha megérzem, pedig már évek óta együtt vagyunk. Kimondottan csalódás nekem, amikor úgy kerülünk erotikus helyetbe, hogy előtte frissen fürdött. Néha külön kérem, hogy legalább egy napig hanyagolja a zuhanyzást, de ha több lenne az az egy nap, azért még hálásabb lennék. Szóval ciki vagy nem, nekem is a "Ne fürgyél le!" a mottóm. Akinek nem tetszik a barátnője saját testszaga, az szerintem nem is vonzódik hozzá igazán.
2019. jún. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
42%
16 -os voltam, 41F.
2019. jún. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Van ilyen? :)
2019. júl. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
85%
Én imádom a punci reggeli illatát.
2019. szept. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a spontán szexet, amikor túlságosan rá kell készülni, az sose olyan. Tehát cseppet se zavar, ha nem fürödtünk le előtte, se ő, se én. Viszont a kinyalást nem engedném mosdatlanul.
2019. okt. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!