Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők között akad olyan aki azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők között akad olyan aki azt élvezi ha nem frissen megmosott állapotában kinyalja a partnere?

Figyelt kérdés
Mindezt pl. hosszútávú laza kapcs keretein belül,és persze nem más pasi utáni játékot követően,hanem csak ú gy h mondjuk munka után nem letusolva?
2019. márc. 10. 01:48
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

En ha konyorogne, se engednem. Persze nem is mosdas utan szamitott idotol fugg, hogy friss-e. De hatarozott nem. Mas egy dugas, ha nem mocskos, csak nem eppen friss. De en se csinalnam neki, ot nem engedem nekem.

Amugy kavezas elott rozsavizet pisiltem, tovabb tartott a friss erzes.

2020. febr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
En egyaltalan nem elveznem kulon. Ma mar nem is hagynam. Regen volt ilyen, de szo szerint rozsavizet pisiltem meg akkoriban. Miota negy kavet iszom egy nap es egy pohar bort is, azota pisiszaga van a vizeletemnek, tehat eb nem akarnam.
2020. ápr. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarná engedném, de én csak frissen mosottan lennék hajlandó hozzányúlni...
2020. ápr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Az exemet sokszor kinyaltam úgy hogy nem zuhanyzott. Volt olyan is, hogy forró nyári nap munka után nyaltam ki zuhany nélkül. Mivel sokszor volt túlórán így vol, hogy annyira fáradt volt, hogy nem volt kedve zuhizni, olyankor másnap is kinyaltam, persze kellett picit kérni hogy engedje, de engedte. Én megvesztem érte, bármikor kinyaltam ha ugy volt. Pisilés után is előszeretettel, tudom beteg, de engem ő mindenhogy vonzott, főleg mikor kicsit már megvolt izzadva.
2021. márc. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
A nők 99%-a csak akkor szereti, ha kinyalják, ha frissen van mosva a puncijuk, félnek attól, hogy a férfinek nem lesz jó "ízű".
2021. márc. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
#25: A maradék 1% pedig ismer engem. :)
2021. márc. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
En jobban szeretem ha tiszták vagyunk...
2021. márc. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
"Kérhetném ,hogy ne fürgyéé le ? Miért? Mert szeretem ha büdös a pics@...! :DD
2021. márc. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
#28. Há'most komolyan mon-dom 😅
2021. márc. 30. 21:02
 30/31 anonim ***** válasza:
Az én barátnőmet az izgatja ha más pasi,vagy pisilés után nyalom ki.
2021. ápr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!