Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mond el a történeted. Miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mond el a történeted. Miért lettél prostituált?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék! Én nem ítélkezni akarok! Azoknak a trolloknak üzenném, akik csak trollkodni akarlak: Ez a kérdés nem arról szól, hogy kigúnyoljuk azokat a lányokat/fiúkat akik ezzel foglalkoznak.

Engem maga az élet helyzet érdekel. A helyzet ami végül oda vezetett, hogy ezzel foglalkozol.

És biztosan jönnek majd a sablonos válaszok. Hogy a könnyű pénz bnla bla. De ilyen egyszerű választ csak azok írnak akiknek fogalmuk sincs miről beszélnek. Ennél azért bonyolultabb a történet. Ezért azt szeretném, ha valóban olyanok válaszolnának akik tudják miről beszélnek. Mert ezzel foglalkoztak/foglalkoznak. Vagy ismernek olyat akik ezt csinálták/csinálják….

És persze azt is megértem ha csak priviben akarsz beszélni erről.



2019. márc. 10. 13:20
 1/6 anonim válasza:
94%

én egyszer jártam egy prostituálttal


azért lett prosti, mert érettségi után kivágták otthonról az anyjáék, és kellett a pénz

2019. márc. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon jó a kérdés, ez engem is érdekelne!

Egyszer voltam egy ilyen lánynál és ő is anyagi okokat említett, és rossz otthoni szociális körülményeket. Azt viszont nem tudta mivel tudna később foglalkozni, mert ugye innen mégsem mehet nyugdíjba.

2019. márc. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
Hogy miért lettem prosti? Nem lettem az. Sokan nem azok, mégha te annak gondolod is.
2019. márc. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez a 3 -dik válasz elég zavaros! Számomra ez csak egy troll válasza…
2019. márc. 10. 14:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, nekem nincs személyes tapasztalatom, de van egy prosti barátnőm, neki tudom az okát: könnyű pénz. Sablonos, de így van. Képesítése stb. nem volt és ebben látta a megoldást, mert kb 2 hét alatt van, hogy 1 millió ft-t hazavisz. Aztán később rájött, hogy nem olyan könnyű azért, sok dolgot megtett, amitől amúgy viszolygott és a saját szexuális élete sincs egészen rendben a párjával, de már csinálja asszem vagy 6-7 éve és nem hiszem, hogy más munka után akarna nézni, mert nagyon jól keres és egy-két esettől eltekintve elvan ezzel.
2019. márc. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már a középiskolás éveimben is éjszakai vagonrakásokból tartottam fenn magam. Amikor elkezdtem az egyetemet, teljesen idegen városba érkeztem, teljesen üres zsebbel. Így az első félévet egy idősödő hölgy védőszárnyai alatt jártam. Koszt-kvártély megvolt, sőt némi zsebpénz is csurrant. Később találtam melót egy kőfaragónál. Nem vagyok büszke erre az időszakomra, de akkor ez volt az egyetlen járható út. Persze ez még az átkosban volt, és fogalmam sincs, hogy ma mihez kezdenék hasonló helyzetben.
2019. márc. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!