Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Prostituáltaknak mi a jövő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Prostituáltaknak mi a jövő képük? A öregkora nézve?

Figyelt kérdés

Általában a Prostituáltaknak nincsen hivatalos munkájuk vagy munkanélküliek vagy kapnak valami segélyt de így nem lesz nyugdíjuk és ugye a Prostitúció az arról szól hogy a testét árulja egy nő , na de ha az a test már 60-70 éves ráncos logós akkor az már a kutyának sem kell és a emberek inkább fizetnek egy fiatalnak mint egy öregnek.

Egy 30-35 pluszos fogatlan lezülött prostituált is szerintem azért hagyta abba a szakmát 2 évvel ezelőtt mert már nem volt kuncsaftja és mesélte is nekem hogy már 3 évvel ezelőtt sem ment neki jól a szakma mert nagyon kevesen voltak ezért másodállásban elment hagymát szedni.



2019. márc. 2. 10:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Miért írod nagy kezdőbetűvel a prostituált szót?
2019. márc. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbbnek szerintem nincs jövőképe.A jelenben élnek.Persze azért ritka kivétel akadhat köztük, akinek esetleges nagy forgalom esetén eszébe juthat, hogy gondoljon öreg napjaira is, de ez nagyon ritka lehet.

Mi lesz velük?Sok minden lehet.Van pl., aki kábszerezik, hogy eltudja viselni a "szakmáját", ez idővel könnyen meg is ölheti.Van, akit megöl valamelyik barom kuncsaftja.Van, aki megpróbál visszatérni a normál életbe, az már más kérdés mennyire sikerül neki.

2019. márc. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%

A prostik jól keresnek.

De csak kint.

Egy csaj ismerősöm elvégezte a középsulit, és úgy volt vele kimegy k-rvának, mert minden pasi csak a szexre hajtott nála, komolyat nem talált.

21 éves volt. eltelt 3 év van saját háza, kocsija, félretett pénze és összejött egy nagyon gazdag pasival.


Mire eléred a nyugdíjkorhatárt te még akkor sem fogod tudni kifizetni a lakáshiteled, a fizetésed erre megy el, meg a rezsire. Az milyen élet?

2019. márc. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%

utolsó vagyok.

még hozzátrenném azt, hogy ha összejössz valakivel fiatalon és családot alapítasz, 20 év házasság után a pasik nagy része is félremegy egy fiatalabbal.

Ennyit a tisztességről.

2019. márc. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

"Mire eléred a nyugdíjkorhatárt te még akkor sem fogod tudni kifizetni a lakáshiteled, a fizetésed erre megy el, meg a rezsire. Az milyen élet?"


Tanulj meg számolni. Ha valaki 20 évesen veszi fel 20 évre a hitelt, ahogy mi is tettük, akkor 40 lesz, mire lejár. Az közel sem a nyugdíj ideje.

A törlesztőt könnyedén fizetjük, mivel DOLGOZUNK, tudom, ez neked valami extrém sport. A rezsi után is még marad bőven pénz, úgyhogy betudom ezt az ostoba kommented annak, hogy neked is csak a könnyű kereseti lehetőségnektűnővoás a vonzó, hogy közben minek hívnak, az neked nem számít.

De nekem az ilyen a szememben semmit sem ér.

2019. márc. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
Én azt nem értem, hogy hová megy el az a rengeteg pénz amit megkeresnek!? Hogyan nem tud félretenni belőle valamennyit? Vagy még sem keresnek olyan jól?
2019. márc. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6# a Strici elveszi a fele pénzt tőlük ,de vannak olyan lányok akiktől 80-90%-os bevételt is elvesz a Strici.
2019. márc. 2. 11:42
 8/15 anonim ***** válasza:

3. válaszoló!


Azért nem ez az általános. Ez csak 1-2%. De igy is megbélyegződik egy életre az biztos.Nem hiszem, hogy ezt fel lehet dolgozni.

2019. márc. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Stricik egy kuncsaft után 2-3 ezret adnak egy lánynak, átlagban.

Van prosti aki öngyilkos lesz mert nem tudja elfogadni hogy nem kell senkinek, de van aki jól fogja fel és csak pénzt keresni akar és ez a leggyorsabb módja, aztán majd elmegy dolgozni boltba vagy valahova. Voltam olyannál akinek doktori címe van és amellett csinálta, igaz elmondása szerint függője a férfi szerszámnak és az egyetemen is így volt ezzel de ott nem kért pénzt :)

Vannak sztorik érdemes néha beszélni is velük nem csak dugni őket

Volt mikor a beteg öccsének gyűjtött ha nem nézett volna ki úgy a csaj tuti lekonyul lovaglás közben mert a szívem megszakadt

2019. márc. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
A fiatal QÁ-ból, ha megöregszenek, kivénhedt QÁ-k lesznek. Alkoholisták, és öngyilkosok lesznek. De van aki dolgozik sokáig, ha nem hízik el mint egy malac.
2019. márc. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!