Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 évesen szégyen inkább a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen szégyen inkább a prostikat választanom?

Figyelt kérdés
Saját meglátásom szerint nem vagyok egy helyes fiú így a lányokat sem érdeklem. Nem akarom magamat becsapni mert tudom,hogy ne kellenék senkinek sem. Ők nem nyitnak felém és ennek köszönhetően én sem próbálok feléjük közeledni. Tele vagyok gátlásokkal és inkább nem erőltetem azt ami nem megy. Nem lennék magamra büszke ha prostihoz járnék de ha nem vagyok vonzó a lányok szemében és akkor sem lennék ha teljes mértékben megváltoznék akkor nem tudok mit tenni.

2019. febr. 27. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha tele vagy gátlásokkal, hogy akarsz prostihoz menni?
2019. febr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
32%
Nem szégyen ,,mindannyian fizetünk a sexért a prostik legalább reálisak az árban ". Fizetsz érte neked is jó neki is jó tiszta üzlet és feloldodhatnak a gátlásaid is egy idő után bátrabb leszel a ,, nem prostikkal " habár a mai világban a kettő szinte egy .... minden tiszteletem a kivételeknek :P
2019. febr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem szégyen, okos döntés.
2019. febr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%

Nem ide vág, de légyszi küldj képet, annyira kíváncsi vagyok, hogy valóban csúnya vagy-e, megírom neked őszintén!!


Egyebkent nem prostinal kene kezdeni es nem 20 evesen. Valassz ki egy napot, ami a Te napod lesz. Ezen a napon elfelejted, hogy hogyan nézel ki, hogy mit gondolsz arról, hogy mit gondolhatnak a lányok rólad, és ezen a napon szólíts meg legalább egy lányt, bármilyen apróság, megjegyzés, kérdés ūrürgyén, de semmi tõbb. Nem is kell hogy folytatódjon a beszélgetés, ha nem megy, csak gyakorold a nyitást, a kommunikációra való kezdeményezést mindenféle elvárás nélkül. Ne tevesszen meg, es ne riadj vissza, nem a pozitiv vagy a negativ visszajelzesek beszerzese a cel, hanem, hogy hogy Te merj es is idõvel tudj lazán nyitni!!!! Biztos vagyok abban, hogy luxus lenne megadni egy prostinak, hogy elvegye azt ami eredetileg nem őt illetné meg, és még pénzt is kap!!! :((


28 N

2019. márc. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem azt a pénzt, amit prostira költenél inkább a saját fejlődésedre költsd - legyen az kondibérlet, színházjegy vagy pszichológus.
2019. márc. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#4:

Te nő vagy, nem értheted.


#5:

Miért, a pszichológus mit segítene?

2019. márc. 27. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Fényképet nem szeretnék küldeni. Küldtem már eleget. Megkaptam a szokásos szöveget...
2019. márc. 27. 07:21
 8/12 anonim ***** válasza:

Ezért lenne érdemes pszichológushoz menned: " Nem akarom magamat becsapni mert tudom,hogy ne kellenék senkinek sem. "


Szerinted miért ne kellenél senkinek?

2019. márc. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sok minden miatt.
2019. márc. 27. 10:45
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne viccelj. Ezerszer jobban megéri mint bármelyik szarosnak a nyafogását hallgatni. Még olcsóbb is.
2021. márc. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!