Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalminál elvárjátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalminál elvárjátok a nőtől, hogy felhívjon titeket magához?

Figyelt kérdés
A szimpátia megvan, tetszünk egymásnak. Ő lakótárssal él együtt, hozzá nem mehetünk, én egyedül élek, de saját lakás, szomszédok, stb. Nem is ez a fontos, mert nem érdekel, hogy mit gondolnak, de a lakásomba nem akarok beengedni vadidegent. Ha felváltva kifizetjük a búvóhelyet, az nem okés? Nem értem, hogy miért akar ennyire hozzám jönni. Neki se lenne nagy összeg. Ti hogy oldjátok meg?
2019. márc. 10. 19:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ezt vele kell megbeszélned. Mondjuk, ha van saját lakásod, akkor praktikusabb, ha tényleg hozzád mentek. De elsőre nem kötelező. Ha már voltatok együtt, akkor talán legközelebbre megbízol már benne annyira, hogy beengedd a lakásodba is, nemcsak a bugyidba.
2019. márc. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Mi mindig a szeretőmmel az aruhaz wc-jeben csinaljuk 3 éve .31 N
2019. márc. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ó, ne 2-es, ez nagyon gáz lenne, ha igaz lenne.
2019. márc. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Édes Istenem. :D A kocsiba jó, nem szeretném magamhoz felhívni, és a kanapén csinálni. Jó a kanapé meg szeretem állva, stb, de nem vadidegennel. A halószobámba biztosan nem engedném be. Kb 5-6000ft egy búvóhely 2-3 órára, nem értem, hogy mi a nagy dolog ebben. Ezért érdekelt, hogy ki hogyan látja.
2019. márc. 10. 20:01
 5/16 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van és pozitiv ha még te is belefízetsz!!

Én sose vártam el hogy a nő fízessen én kerestem és fízettem a helyet!

2019. márc. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%

Búvóhely, s utána annál, akinél megoldható.


Lakásba nem engeded be, de a p*ncidba igen?

2019. márc. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

4, köszi. Nem qrva vagyok, hogy elvárjam, hogy ő fizessen. A szexkapcsolat arról szól, hogy mindketten élvezzük, nem lenne korrekt, ha csak ő állná.


5, mert csak szex, ami mindkettőnknek jó. A lakásom az otthonom, ahol a kis életemet élem.

2019. márc. 10. 20:08
 8/16 anonim ***** válasza:
33%

Egy tróger helyett keress egy férfit....

Aki nem lakótársakkal lakik..😂

2019. márc. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele! Én is volt hogy nehogy a szomszédok visítsanak inkább búvóhelyet kerestem és fizettem, viszont a nő nem kívánta "ingyen" utána volt hogy ő mást fizetett. Nem ítélkeznék hogy jó vagy nem hogy megvan a privát életed, de meg kellene értenie vagy ha nem akkor egyszerűen nem passzoltok össze. Volt egy szeretőm és a lánynak mondtam hogy csak azért adom meg a számom mert ha a tali nem jön össze vagy valami gáz van akkor hívjon erre fel volt hogy semmi fontossal felhívott, nem is akadtam ki, utána megbeszéltük, de még többedszerre is megtörtént és aztán meg meglepődött hogy nem szívesen találkoztam vele.. Nem véletlen mondom hogy az ilyen kapcsolatok bizonyos értelemben sokkal több szervezést és érettséget igényelnek mint egy hagyományos párkapcsolat..
2019. márc. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Milyen szépen megfogalmaztad. :) És akkor még nem beszéltünk a rosszindulatról, amikor tudja az illető, hogy párja van a másiknak és szándékosan hív fel este vagy amikor tudja hogy a másik fél a párjával van. Érettség kell ehhez, valóban.
2019. márc. 10. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!