Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalminál elvárjátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalminál elvárjátok a nőtől, hogy felhívjon titeket magához?

Figyelt kérdés
A szimpátia megvan, tetszünk egymásnak. Ő lakótárssal él együtt, hozzá nem mehetünk, én egyedül élek, de saját lakás, szomszédok, stb. Nem is ez a fontos, mert nem érdekel, hogy mit gondolnak, de a lakásomba nem akarok beengedni vadidegent. Ha felváltva kifizetjük a búvóhelyet, az nem okés? Nem értem, hogy miért akar ennyire hozzám jönni. Neki se lenne nagy összeg. Ti hogy oldjátok meg?
2019. márc. 10. 19:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A lakótárs nincs mindig otthon, vagy egész napos héderezést akartok? Míg dolgozik, lehet kivenni szabadnapot, esetleg ha vidéki, néha csak hazautazik, netán nyaralni megy, mondjuk az még pár hónap. Én nemcsak hogy a lakótársammal, de az exemmel lakom, mégis tudom, mikor nincs itthon. Bár nem emiatt nem hoztam fel senkit, bár utólag már bánom.

28F

2019. márc. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
30%
szóval ti inkább fizettek egy lakást, ami valószínűleg be van kamerázva. mit hogy fel vigyétek a saját lakásotokba. micsoda tragédia, ha meglátja az ágyadat.
2019. márc. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Az ágyamban alszom, nem élő vibrátorokra tartozik. Nem fogok beengedni oda senkit.
2019. márc. 11. 05:03
 14/16 anonim ***** válasza:

Élő vibrátor...

Sokba nézed a férfiakat...

Akkor te fejőgép vagy?

2019. márc. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 mikeXxX ***** válasza:
Jézusom sosem értettem hogy ilyen proli emberek hogy találnak valakit is ! De azt is teheti hogy elzavarja a lakótársat moziba az max 3ropi és van két óra minimum nektek.
2019. márc. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
15/, nőről van szó. :))
2019. márc. 12. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!