Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Hogyan képzeltek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan képzeltek el egy tökéletes előjátékot?

Figyelt kérdés

2019. márc. 11. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hmmm ?? mar kell hasznalati utasitas is ??? ez gaaaz azert !
2019. márc. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Nyalàs élvezésig. Az nekem szinte tökéletes előjàték. ( nem kérek privit)
2019. márc. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Csók, tapizás, orál mindkét félről, testhez simulás ilyenek
2019. márc. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egész nap hergelni egymást (kacér üzenetek, érzéki érintések egy pillanat erejéig, "felfallak" nézés, célozgatás stb.) majd ha már pattanásig feszül a húr akkor letámadni egymást, heves csókolózás, hajtúrás, érzéki csókok a nyakra, fülre, majd egyre lejjebb, hosszabb ideig elidőzve a melleken, majd még lejjebb és élvezésig nyalni, ujjazni.

A nyalás ne csak a csikló szivogatásáig terjedjen, az ujjazás meg ne ki-be huzogatást jelentsen.

(Gyengébbek kedvéért mindenhol kell nyalni a puncit, a lány reakcióinak megfelelően, és az ujjadat bent tartva kell hivogató mozdulatokat tenni, így ingerelve van a G pont)

2019. márc. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok sok nyalással és szopással.
2019. márc. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel napközben suliban vagyok általában már ott is kapom a bugyinedvesítő üziket a barátomtól. Aztán délután értem jön. Hazavisz és csak miénk a ház. Leültetem az ágyamra és az ölébe ülök, közben csókolózunk lassan. A csípőmmel elkezdek mozogni, odadörzsölöm magam a farkához, aztán levetkőztet fehérneműre. Meg fog és ledob az ágyra, továbbra is csókol, elkezd lefelé haladni... a nyakam a mellem a hasam. Mivel a hasam erogén zóna megáll ott és csókolgat. Közben a bugyimat lehúzza és elkezdi simogatni a csiklóm. Ekkorra persze már benedvesetem az előzményektől. Először belém dugja a mutatóujját. Ilyenkor akaratlanul is nyögök szóval visszatér a szájával a számhoz. Miközben újra csókolózunk a középsőujját is belém dugja, utána jön a nyalás. Elkezdi nyalni a csiklóm, néha a nyelvét bedugja egy pár centire és ott mozog vele utána rászív a csiklómra. Ilyenkor a két ujját megint bedugja és a G-pontomat stimulálja. Ez után jön a farka. Ekkor már ő is benedvesedet. A farkával elkezdi dörzsölni a puncim, lassan majd egyre gyorsabban. Aztán félig bedugja majd kihúzza. Ezt követve egy erőteljes lökéssel belém tolja mindenét és kezdődik a szex
2019. márc. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!