Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek van annál rosszabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van annál rosszabb dolog amikor egy fiú nem jut lányhoz?

Figyelt kérdés

Én 21 vagyok, de egy kezem meg tudom számolni hogy hányszor szexeltem.:/

Szeretnék szexelni, de nem találok lányt sem szexre, sem kapcsolatra.

Van ennél rosszabb dolog?

Az a baj hogy úgy érzem nem tudok ezen változtatni.


2019. márc. 11. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
A holokauszt az rosszabb.
2019. márc. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Hülye vagy fiam...

Ülj le egyes!

2019. márc. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

25 éves koromig nem is szexeltem. Mégis élek.

Osztálytársam kispolszkijába belehajtott 90-el a 30-as táblánál egy mercis. Ő ott halt szörnyet. Ez is rosszabb dolog, mint nem szexelni.

2019. márc. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mikor puha marad a pöts

Attól mentén idegbajt és agyvérzést lehet kapni de azonnal

N

2019. márc. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Majdnem minden rosszabb ennél.
2019. márc. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%

Ha annyira zavar, akkor miért nem mész el egy szórakozóhelyre épp most? Csak beülni valahova és ismerkedj, vagy menj el prostihoz. Nem szégyen az.


N.

2019. márc. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 StevenUp ***** válasza:

Szerintem sokkal rosszabb az ha a szemed láttára csapja el a busz a szeretteidet


Vagy amikor felnézel az égre és látod közeledni az atombombát és tudod hogy nem éled túl


Vagy egy háború ahol hadifogoly vagy és az ellenség megaláz és megcsonkít mielőtt tarkón lő mint egy kutyát és te csak nyüszítesz


Vagy amikor nincs pénzed és èhezel

Vagy amikor egy betegség miatt vègignèzed ahogy egy rokonod elsorvad és kínok közt meghal ...


Hidd el sok rosszabb dolog létezik annál minthogy nem pin@zod össze a pö**ödet

2019. márc. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát,például rámegy a gatyád egy lányra.
2019. márc. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia. Lány Kent ugyan ez, külsővel nincs gond,. Csak olyan gatlasaim vannak, hogy nem tudok se kezdeményezni, és félek a fiúk tol. Pontosabban a véleményüktol. Ha benazok, vagy nem úgy nézek ki mint agyogy az átlag, ott lent. Salátás...

Es vagy a mellemen nincs olyan ribizli nagyságú biszfasz, ami át ut a ruhan. Csak ha hideg van, akkor húzódik olyanra össze....

Nem vagy egyedül. Rengeteg fiatal szenved. Van aki a félelme, van aki a bizonytalansága és van aki a bátortalansaga miatt. Ha vigasztal nem vagy egyedül.20l

2019. márc. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok 17 F
2019. márc. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!